Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marecki22

john deere 6400 jaki pług?????????

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
Marecki22    0

Mam zamiar kupić pług obrotowy 4 skibowy,jaki polecacie dodam że pług będzie ciągał john deere 6400 105km czy to nie będzie za wiele na jego możliwości???????

jonkszi    62

U mnie sąsiad ma jd 3040 i ma 4 w obr. ma pola górzyste i równe a klasa ziemi to 2 i 3 i robi normalnie. Nie wiem dokładnie ile ma johny koni ale chyba sto ma albo w okolicach.

Wiadomość z agroFakt.pl

Marecki22    0

A i jeszcze jedno czy ma ktoś dużą wiedzę na temat tego właśnie modelu john deere 6400 prosił bym w tedy o numer gg mam kilka pytań z góry dzięki :)

farmtracker    10

Jak kupisz fajną czwórke to bedziesz mógl zmieniac szerokosc roboczą. Myśle ze jak on udzwignie i go nie przewazy taki pług to smialo bedzie w nim smigal. Farmtrackiem 690t (88km) w czworce na bardzo ciezkiej ziemi i pod srednia gorke niepowiem ma co robic ale naszczescie tylko na jednym polu i kawałkiem mam ciezka ziemia

grzeso23    2

Kolego moim zdaniem możesz śmiało kupić czteroskibową obrotówkę jak dla mnie to Kvernelanda bo bardzo lekko się ciągną no chyba że masz bardzo ciężką ziemię a jak nie to będziesz bez problemu sobie śmigał z czteroskibówką na głębokosci co najmniej 25-28 cm.jak dlamnie głębiej niema potrzeby bo to tylko bezsensowne wypalanie paliwa

ochen    28

No fakt 4 może być tylko wagi piórkowe, ale na ciężkiej ziemi się nie spisze. U mnie 4 obracany chodzi z ciągnikiem 185kM i czasem ma co robić.

bartek45    17

Czwóreczka w pełni go zaspokoi, ja orze swoją trójką obracaną rozstawioną na 120 cm to jednak trochę mało i orka idzie żmudnie i wolno. Zdecydowanie czwórka, bedzie mu z nią dobrze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17
    • Przez kopokop
      Witam jaki byście polecili ciągnik do pługa unia atlas 5 skib.Ziemie lekkie .
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez jasikor
      Witam 
      Planuje zakup ciągnika o mocy 140-150 km. Pod uwagę biorę JD 6155 M POWER QUAD ECOSHIFT  oraz MF 7615 DYNA 6 ewentualnie 7614 DYNA 4. Wyposażenie ciągników miałoby być podstawowe wraz z przednim TUZ-EM i WOM-em oraz amortyzacja przedniej osi i kabiny. Chciałbym usłyszeć opinie właścicieli i użytkowników obu modeli, podzielenie się spostrzeżeniami. Chciałbym trochę dowiedzieć się na temat silników AGCO POWER stosowanych w MF - wady i zalety w stosunku do Perkinsa, spalanie, awaryjność. 
      Ceny obu modeli są podobne. proszę o pomoc i podzielenie się swoim doświadczeniem i uwagami.