Skocz do zawartości
Dadam

New Holland T6020 Plus 16x16 problem

Polecane posty

Dadam    4

Właśnie w moim t6020 plus zaobserwowałem podczas gdy ciągnik jedzie bez "gazu" i podnosi się tura czy skręca kola do oporu lub podnosi jakieś narzędzie podnośniku słychać takie jakby głośne stukanie, brzęczenie nie metaliczne tylko przygłuszone zaobserwowałem to przy 80 mth jak miał 530 mth wzięli go na serwis z podejrzeniem tłumika drgań na łączeniu silnika ze skrzynią rozebrali go i stwierdzili że jest dobry i zaczynają mówić ze w modelu 4 cylindrowym to normalne ze przy lekkim obciążeniu ten typ tak ma .... proszę innych urzytkowników takich ciągników o wypowiedzi czy u nich też występują takie objawy

malawania    19

Ja mam new hollanda ts100, skrzynia tak jak w Twoim 16x16 i na niskich obrotach silnika przy jakimś obciążeniu też słychać taki dźwięk, dodam że ciągnik ma 5000mth więc tłumaczę sobie że to nic groźnego, ale gdyby jakiś fachowiec się wypowiedział na ten temat byłbym wdzięczny :)

Wiadomość z agroFakt.pl

ibis86    1

mam 6020 na liczniku 1500mth i od początku też było słuchać takie stukanie, szczególnie jAk sie zdusi troche ciągnik przy ruszaniu czy turem. po dodaniu gazu ten dzwięk ginie automatycznie( jakby po dodaniu gazu coś sie wyłączało)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się