Skocz do zawartości
Fujitsu

Szyby uchylne boczne C385

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Fujitsu    12

Gdzie można zakupić szyby uchylne wraz z ramkami do ich montażu w kabinie c385? nie mogę znaleśc w żadnym sklepie w internecie. Może ktoś wie gdzie można zakupić ?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

1. Nie ma tam żadnych ramek.

2.To są same szyby z otworami na zawiasy.

3. Nie będą pasować do starego typu kabiny, a taką właśnie ma C-385

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    449

Masz nie otwierane a chcesz zmienić na otwierane (czy po prostu zbiły się szyby)???

Ja mam otwierane i można powiedzieć że nie używam tej opcji, moim zdaniem nie sprawdza się. Więc się zastanów.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
moim zdaniem nie sprawdza się.

Polemizował bym z Tobą.

Na pewno @Fujitsu ma zwykłe szyby, jest inny nawet kształt i pasować nie będą.

Fujitsu    12

Mat912 Jeśli miał bys zdjęcia mocowania tych szyb wstawił byś zdjęcia bo nie mam u kogo podpatrzeć jak to jest rozwiązane może jakoś dalo by radę przerobić trochę kabine u mnie i wstawić taką szybę

rolniku360    69

ja bym się z tym nie bawił gra nie warta świeczki lepiej mieć po otwierane drzwi szybę z tyłu i dach i przewiew jest a te boczne uchylane to prawie efektu nie ma a roboty sporo

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mat912 Jeśli miał bys zdjęcia mocowania tych szyb wstawił byś zdjęcia bo nie mam u kogo podpatrzeć jak to jest rozwiązane może jakoś dalo by radę przerobić trochę kabine u mnie i wstawić taką szybę

Pisałem Ci, że kształt szyb jest inny, tak jak kolega wyżej pisał - gra nie warta świeczki, ale zobacz jak to jest w katalogu

http://pokazywarka.pl/2vo4v0/#zdjecie5046514

Fujitsu    12

Jednak katalog nie oddaje tego jak to wygląda w rzeczywistości, i dalej mam prośbe do innych użytkowników o wstawienie kilku zdjęć w środku jak i na zewnątrz traktora jak to wygląda i może by ktoś to obmierzył dookoła. Dla was może i gra nie warta świeczki ale skoro mam ciągnik rozebrany do najmniejszej srubki to jednak można próbować taką przeróbkę uczynić.

Edytowano przez Marcin91
ortografia

ursusc914    48

Tu masz wymiary szyby uchylanej 1465_1.jpg

A tu starej szyby 1451_1.jpg

Wkoło polecisz po ramce uszczelką np taką http://www.e-szyby.pl/data/gfx/pictures/large/3/4/2743_1.jpg

do tego uchwyty i zawiasy itp. http://www.e-szyby.pl/pol_m_akcesoria-do-szyb_elementy-mocujace-997.html

http://www.e-szyby.pl/pol_m_akcesoria-do-szyb_zawiasy-969.html

http://www.e-szyby.pl/pol_m_akcesoria-do-szyb_uchwyty-971.html

a wszystko to na www.e-szyby.pl wystarczyło wykorzystać podany wcześniej link i poszukać.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jednak katalog nie oddaje tego jak to wygląda w rzeczywistości, i dalej mam prośbe do innych użytkowników o wstawienie kilku zdjęć w środku jak i na zewnątrz traktora jak to wygląda i może by ktoś to obmierzył dookoła. Dla was może i gra nie warta świeczki ale skoro mam ciągnik rozebrany do najmniejszej srubki to jednak można próbować taką przeróbkę uczynić.

Tu jest taki ciągnik z takimi szybami http://www.gielda.agrofoto.pl/ursus-914-1988r-super-stan-okazja-o2680.html

szymon09875    115

a jakby szyby zamówic i zrobic otwory od strony tylnej szyby zeby nie otwieraly sie jak szyba tylko tak jak drzwi lepiej by powietrze łapały coś takiego jak w zetorach np 7211 w drzwiach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawlus224
      Mam takie pytanie do uzytkowników cięzkich ursusów (ciężkich zetorow rownież) mianowicie zblizaja się chlodne dni , wiec podłaczylem orginalna nagrzewnice czy jak to się fachowo nazywa w mojej 385 , ale okazalo się ze jest uszkodzona (cieknie) a że slyszalem gdzieś że w tych ciagnikach jest ona malo wydajna i słabo grzeje (co nie wiem czy jest prawdą bo to pierwsza zima 385 u mnie) więc zastanawiam sie czy nie zamontowac jakiejś innej np. od samochodu FIAT 125P lub syrena 104 czy bedzie ona lepszym rozwiazaniem ?

czekam na wasze opinie i rozwiazania jakie macie w swoich ciagnikach .

P.S. pozdrawiam AGROFOTOWICZÓW I AGROFOTOWICZKI
    • Przez MatiTM
      Witam!
      Jak w temacie jaka jest różnica między oponami. Mam w Ursusie 912 założone 16,9 R34 i zastanawiam się nad zmianą na 18,4 R34. O ile są wyższe, szersze, jak to się przełoży na moc ciągnika.
    • Przez kamillo
      Koledzy wiecie gdzie kupic bądź zamówić gruby dach z tapicerką w woj mazowieckim najlepiej tak okolice wysokiego bądz białystok taki jak np: produkuje firma naglak bo zamierzam zmienić w swoim ursusie a w tej firmie tylko odbiór osobisty , to nie widzi mi sie pół Polski jachać
    • Przez tom31
      Jakie naklejki i piktogramy były klejone w ursusie 1224  i na których elementach.Pytam dlatego iż niebawem bede bawił sie w kosmetyczke ursusa i chiałbym przywrocic to do stanu pierwotnego moj jest z 1991r  i zastanawiam sie nad kolorem czerwien czy zolty jest obecnie zolty i dach w jakim kolore zamowic doradzcie cos! a odnosnie naklejek to piszcie badz wrzucajcie foty naklejek gdzie przyklejone i jakie
    • Przez Krol295
      witam mam pytanie moze banalne. Mianowicie chodzi mi o to jak zalozyc górną szybę w drzwiach w ursusie 912. Prosilbym o instrukcje punkt po punkcie.