Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Deny

New Holland FX 450

Polecane posty

Deny    0

Witam!

Mam takie pytanie :

Widziałem na allegro fajną sieczkarnię marki New Holland .

Ale nie wiem nico tym sprzęcie a mam zamiar ją kupić.

Link : http://otomoto.pl/sieczkarnia-new-holland-fx-450-A224509.P

Proszę o opowiedzenie cokolwiek o tych sprzetach czy nie przeszkadza jeżeli noże są całościowe tzn (Ze są szerokie na całość bębna)

Coś o silnikach Iveco Bo w tej taki jest ile to pali , części :)

I wogóle jakieś informacje na co uwage zwracać itp :)

kondzio1579    2
(edytowany)

ja mam sieczkarnię new holland 2305 spisuje się dobrze a podobno silniki iveco to nie dużo palą ja mam w swojej dafa silnik i mój nie dużo pali kupujesz tom sieczkarnie dla siebie czy na usługi i ile by kosiła kukurydzy w tym roku w mojej pękła stolnica to nowa 5000 zł a my kupiliśmy za 1600 zł najgorzej jak coś się popsuje to w każdej marki sieczkarni będzie kosztował remont

Edytowano przez kondzio1579

pioter03    28

Nie chce mi sie wieżyc że stolnica do tego Hollanda kosztuje 5 tys. zl. Bo jesli tak to cholernie droga jest.

Wiadomość z agroFakt.pl

Deny    0

Stolnica to do 2000 zl to raz

2 to to ze by ci tyle nie opuscili

A koszenie to u siebie około 12 ha i troche na zarobek moze z 100 ha na sezon ..

A iveco wlasnie nie oszczędne przeciwnie .

A skoro masz taka sieczkarnie ile czasu hektar tnie i co się psuje fabrycznie ?

witek74    0
(edytowany)

PILNE. CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ ROZŁĄCZANIA SIĘ KEPERA

Wyłącz caps lock

Edytowano przez KRISTOFORn

witek74    0
(edytowany)

WYŚWIETLA SIĘ KOD 270 I NIE MOŻNA ZAŁĄCZYĆ

Wyłącz caps lock

Edytowano przez KRISTOFORn

marekfendt    2

Witek74

WYŚWIETLA SIĘ KOD 270 I NIE mozna wlaczyc i co zrobiłeś co było przyczyna?

WYŚWIETLA SIĘ KOD 270 I NIE MOŻNA ZAŁĄCZYĆ

Wyłącz caps lock

Tusiek74    0

po lewej stronie jak otworzysz klape jest sprzęgło elektromagnetyczne ,mogły się skończyć szczotki w silniczku gdzie dochodzą przewody lub nie ma przejścia w pierwszym talerzu .Wyjmij talerz podłącz pod akumulator i zobacz czy trzyma jakiś metal .Pierwszy talerz jest od załączania drugi od cofania

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez marcink46
      Na sprzedaż kombajn zbożowy Bizon Rekord ZO58. Rocznik 1986r., stan techniczny bdb, wizualnie dobry... naprawy wymaga mocowanie prawej pokrywy napędów młocarni. Kombajn ma w pełni sprawny układ jezdny z dobrze działającą skrzynią biegów jak i cała instalacją elektryczno-oświetleniową. 

Maszyna przed poprzednim sezonem przeszła naprawę/wymianę ważniejszych podzespołów, m.in. wymianę łożyskowania wraz wałem napędowym na głównym bębnie młócącym, wraz z pomiarem bicia, podobna wymiana całego wału w podajniku pochyłym. Wymieniono także łożyskowanie odrzutnika raz z kompletem tulei regulujących obroty na bębnie, jak i wiele innych elementów.

Silnik wraz z turbiną zdrowy, nie grzeje się i trzyma ciśnienie nawet na ciepłym, nie dymi jak typowy rekodowski nawet z załączoną sieczkarnią. Sieczkarnia załączana elektro-magnesem, w komplecie wózek transportowy. 

Sprzęt poza sezonem garażowany w komplecie z hederem, nie picowany na sprzedaż. Zdjęcia pochodzą z poprzedniego sezonu, możliwość wykonania nowych. 

Jak to pracuje: https://www.youtube.com/watch?v=yS3fJ31elvM
      Link do ogłoszenia ze zdjęciami oraz numerem tel: https://sprzedajemy.pl/kombajn-bizon-rekord-zo58-1986-sieczkarnia-video-dobryniow-2-e30984-nr56049785
      Cena: ok 50 000zł do uzgodnienia.
    • Przez grzesiek12456
      Witam,czy jest mozliwosc wlaczenia z panelu w ciagniku wypalania dpf, bo w instrukcji niby sie da ale nie moge tego znalezc
    • Przez adamjazyniec
      Witajcie.
      Mam problem z hydraulika w moim nh. Mianowicie gdy podlacze t088 tasma idzie super ale do przodu. Gdy wlacze ja w tyl weze robie sie twarde. Rozrzutkik jest w 100%sprawny co sprawdzalem w kilku traktorach. Lepszych, co nie ma wiejszego znaczenia.  Podczas kipru przyczepy podnosi super. Ale poczas opuszczania waz robi sie twardy. Co mnie dziwi nie mozna rowniez jej opuscic na pozycji pływającej. Roznicy nie daje tez regulacja przepływu. Ten sam problem wystepuje na każdym z 8 gniazd. Poprzedni własciciel tez nie wie co jest grane bo u niego wszystko dzialalo bez zarzuty (znajomy). 
      Moze ma ktos jakies pomysły?
    • Przez tomsel
      Witam
      Chcialem zamontowac sieczkarnie do mojego senatora. znalazlem nawet w dosc dobrym stanie od mercatora lecz... nie pasuje.
      w merkatorze naped jest realizowany poprzez dokrecenie kola do wariatora młócarni na trzy sruby senator nie ma otoworów na kole do przykrecenia.

mozliwe ze senator nie jest zupelnie przystosowany do sieczkarni?  nie ma zadnych otworów do przykrecenia napinaczy itp. oraz by zamontowac sieczkarnie trzeba zmienic cale kolo wariatora?
      moze ma ktos senatora z sieczkarka slomy i wypowie sie
    • Przez MichaPolskafarma
      Tak jak w tytule, prosiłbym bym o ustawienie sit, klepiska, prędkości bębna mniej więcej do poszczególnych zbóż.
      przeszukałem forum i nic na ten temat nie znalazłem.
      Przy okazji, wie ktoś może czy można gdzieś kupić linkę obrotów bębna młocarni? bo nic nie mogę znaleźć a może od innego modelu/kombajnu by pasował ? z góry dzięki   

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.