Zaloguj się, aby obserwować  
Deny

New Holland FX 450

Polecane posty

Deny    0

Witam!

Mam takie pytanie :

Widziałem na allegro fajną sieczkarnię marki New Holland .

Ale nie wiem nico tym sprzęcie a mam zamiar ją kupić.

Link : http://otomoto.pl/sieczkarnia-new-holland-fx-450-A224509.P

Proszę o opowiedzenie cokolwiek o tych sprzetach czy nie przeszkadza jeżeli noże są całościowe tzn (Ze są szerokie na całość bębna)

Coś o silnikach Iveco Bo w tej taki jest ile to pali , części :)

I wogóle jakieś informacje na co uwage zwracać itp :)

kondzio1579    2

ja mam sieczkarnię new holland 2305 spisuje się dobrze a podobno silniki iveco to nie dużo palą ja mam w swojej dafa silnik i mój nie dużo pali kupujesz tom sieczkarnie dla siebie czy na usługi i ile by kosiła kukurydzy w tym roku w mojej pękła stolnica to nowa 5000 zł a my kupiliśmy za 1600 zł najgorzej jak coś się popsuje to w każdej marki sieczkarni będzie kosztował remont

Edytowano przez kondzio1579

Wiadomość z agroFakt.pl

Deny    0

Stolnica to do 2000 zl to raz

2 to to ze by ci tyle nie opuscili

A koszenie to u siebie około 12 ha i troche na zarobek moze z 100 ha na sezon ..

A iveco wlasnie nie oszczędne przeciwnie .

A skoro masz taka sieczkarnie ile czasu hektar tnie i co się psuje fabrycznie ?

witek74    0

PILNE. CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ ROZŁĄCZANIA SIĘ KEPERA

Wyłącz caps lock

Edytowano przez KRISTOFORn

witek74    0

WYŚWIETLA SIĘ KOD 270 I NIE MOŻNA ZAŁĄCZYĆ

Wyłącz caps lock

Edytowano przez KRISTOFORn

marekfendt    2

Witek74

WYŚWIETLA SIĘ KOD 270 I NIE mozna wlaczyc i co zrobiłeś co było przyczyna?

WYŚWIETLA SIĘ KOD 270 I NIE MOŻNA ZAŁĄCZYĆ

Wyłącz caps lock

Tusiek74    0

po lewej stronie jak otworzysz klape jest sprzęgło elektromagnetyczne ,mogły się skończyć szczotki w silniczku gdzie dochodzą przewody lub nie ma przejścia w pierwszym talerzu .Wyjmij talerz podłącz pod akumulator i zobacz czy trzyma jakiś metal .Pierwszy talerz jest od załączania drugi od cofania

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez DamianGabana
      Witam ,
      Panowie powiedzcie jak z kontraktacją kukurydzy mokrej na nowy zbiór????????????????

U mnie w Lubelskim 420 - 450 netto 

• Przez Dangio
      Witam forumowiczów. Mam problem z sieczkarnia John deere 6750. Mianowicie nie chce się załączyć kemper jak i walce wciągające. Rok temu przetarl się kabel zasilający od tego ale po daniu nowego wszystko do końca sezonu działało. W tym roku problem się powtórzył ale tym razem przyczyną musi być inna. Po podaniu napięcia w tym kablu co wtedy się przetarl kemper się zalaczyl. Ale sprawdziłem już ze po włączeniu kempera nie ma wgl napięcia w tym kablu ktory wtedy się przetarl. W tym roku problem ten był od pierwszego uruchomienia. Sprawdzałem bezpieczniki są ok. Włącznik też raczej niemożliwe żeby od tak przez zimę się popsuł. Nigdzie nie widać też żeby myszy nabroily. Bardzo proszę o pomoc i udzielenie jakichkolwiek informacji. 
    • Przez mafiadankow
      Czołem

Jak niektórzy z Was zapewne wiedzą, nabyliśmy sieczkarnię jak w tytule. Wszystko fajnie pracuje, jednak teraz chcemy przygotować maszynę do zimowania. W pierwszej kolejności chcemy zdjąć przystawkę. Czy ktoś ma taki model, bądź podobny i wykonywał taki zabieg? Niby sworznie odbezpieczone, stopki opuszczone, przystawka w dół ale haki nie chcą puścić.

Drugi temat odnoście automatycznego ustawiania stalnicy. Działa to u kogoś? Mógłby się podzielić obsługą?

Trzeci temat. Jakie powinno być ciśnienie układu smarowania w silniku? Podczas pracy wykazuje ok 4 bar

Czwarty temat. W jakiś sensowny sposób można dotrzeć do dmuchawy? Chcemy zobaczyć w jakim stanie są łopatki i dokładnie wszystko umyć.

Piąty temat. W ogłoszeniach widać, iż ta sieczkarnia ma gniotownik, niemniej u nas takiego urządzenia nie ma, u znajomego który ma model 1900 wszystko wygląda identycznie. Czy w dmuchawie jest tarka?

Szósty temat, ostatni Ma ktos instrukcję obsługi?

Dzięki za poświęcony czas!

Pozdrawiamy, mafiadankow
    • Przez Kusmierek11
      Witam . posiadam sieczkarnia john deere 6750. Od pewnego czasu podczas koszenia kukurydzy zaczynała się gotować woda. Chłodnica była wyczyszczona woda do pełna. Postanowiliśmy wyjąć termostat. Po kilku minutach zapaliła się kontrolka (nie mam instrukcji obsługi więc nie wiem do czego służy) i sieczkarnia samoczynnie zgasła. Teraz kręci kręci i nie chce odpalić jasnoby nie dochodziło paliwo. Dodam że pokazuje błąd 72E. Proszę o szybką pomoc  

• Przez BumBleBeeee
      Witam 
      Jest ktoś kto posiada New Hollanda z serii TVT ?
      Chciałbym poznać opinie na jego temat. Wady, zalety itp.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.