Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Deny

New Holland FX 450

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Deny    0

Witam!

Mam takie pytanie :

Widziałem na allegro fajną sieczkarnię marki New Holland .

Ale nie wiem nico tym sprzęcie a mam zamiar ją kupić.

Link : http://otomoto.pl/sieczkarnia-new-holland-fx-450-A224509.P

Proszę o opowiedzenie cokolwiek o tych sprzetach czy nie przeszkadza jeżeli noże są całościowe tzn (Ze są szerokie na całość bębna)

Coś o silnikach Iveco Bo w tej taki jest ile to pali , części :)

I wogóle jakieś informacje na co uwage zwracać itp :)

kondzio1579    2

ja mam sieczkarnię new holland 2305 spisuje się dobrze a podobno silniki iveco to nie dużo palą ja mam w swojej dafa silnik i mój nie dużo pali kupujesz tom sieczkarnie dla siebie czy na usługi i ile by kosiła kukurydzy w tym roku w mojej pękła stolnica to nowa 5000 zł a my kupiliśmy za 1600 zł najgorzej jak coś się popsuje to w każdej marki sieczkarni będzie kosztował remont

Edytowano przez kondzio1579

pioter03    26

Nie chce mi sie wieżyc że stolnica do tego Hollanda kosztuje 5 tys. zl. Bo jesli tak to cholernie droga jest.

Wiadomość z agroFakt.pl

Deny    0

Stolnica to do 2000 zl to raz

2 to to ze by ci tyle nie opuscili

A koszenie to u siebie około 12 ha i troche na zarobek moze z 100 ha na sezon ..

A iveco wlasnie nie oszczędne przeciwnie .

A skoro masz taka sieczkarnie ile czasu hektar tnie i co się psuje fabrycznie ?

witek74    0

PILNE. CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ ROZŁĄCZANIA SIĘ KEPERA

Wyłącz caps lock

Edytowano przez KRISTOFORn

witek74    0

WYŚWIETLA SIĘ KOD 270 I NIE MOŻNA ZAŁĄCZYĆ

Wyłącz caps lock

Edytowano przez KRISTOFORn

marekfendt    2

Witek74

WYŚWIETLA SIĘ KOD 270 I NIE mozna wlaczyc i co zrobiłeś co było przyczyna?

WYŚWIETLA SIĘ KOD 270 I NIE MOŻNA ZAŁĄCZYĆ

Wyłącz caps lock

Tusiek74    0

po lewej stronie jak otworzysz klape jest sprzęgło elektromagnetyczne ,mogły się skończyć szczotki w silniczku gdzie dochodzą przewody lub nie ma przejścia w pierwszym talerzu .Wyjmij talerz podłącz pod akumulator i zobacz czy trzyma jakiś metal .Pierwszy talerz jest od załączania drugi od cofania

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez adrian3344
      Witam, tak jak w temacie wie ktos jaka moze byc przyczyna??

Myślę ze to wina kół pasowych, ale może sie myle i przyczyna jest inna.
    • Przez murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.

W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).

Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.

Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)

Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?

Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez SzymoooN
      Witam .
      Mam problem z sieczkarnią John Deer 6810 mianowicie przepuszcza całe ziarno, najprawdopodobniej jest to wina szczeliny pomiędzy gniotownikami (z powodu awarii były wyjmowane i ustawiane), i stąd moje pytanie jak prawidłowo ustawić tą szczelinę.
    • Przez krzysztof971
      Witam wszystkich forumowiczów, jestem tu nowy. Proszę o pomoc w sprawie kodu błędu, który wyświetla się w moim New Holland T5 95 kod to 37 27. Czy ktoś spotkał się z tym problem?
    • Przez Szklanka
      Witam, poszukuje ciągnika ( nowego ) przedział mocy 70-85km. Wymagania : Przedni tuz, wom / mało awaryjny. Biore pod uwage DEUTZ FAHR Seria 5G (T4f) od zawsze mi sie podobały lecz elektroniki masa, camon rail i ADBLUE jeszcze do tego. Aczkolwiek 75km wersja nie posiada. Patrzyłem też farmtraki niby prosciejsze silnik perkins. Jak myslicie bać się tej elektroniki w deutz ? Ile gwarancji daje producent? Jakie to może mieć spalanie?