Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sznajdik

Koło pasowe do rębaka gałęzi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Koło
sznajdik    132

Poszukuję koła pasowego na 4 pasy klinowe 17-stki średnicy 400mm i tu moje pytanie czy warto robić samemu z jakichś blach grubych łącząc je ze sobą i obrobić na tokarce czy lepiej szukać nie wiadomo od jakiej maszyny? Może wie ktoś z was w jakiej maszynie można znaleźć takie duże koło?

Wiadomość z agroFakt.pl

strd    4

a koło napędzające od kosiarki rotacyjnej?

albo od starego typu beczki asenizacyjnej

sznajdik    132

Od kosiarki koło bez sprzęgła jest problem zamontować a ze sprzęgłem nie wiem jak wygląda ale tak czy inaczej ma za słabe pasy z obliczeń wyszło że potrzebne są 17-stki a kosiarka ma 13-stki od beczki bym chętnie zobaczył jak bym miał gdzie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?

• Przez crew19877
      witam, posiadam c328 z przednim turem, do obslugi mam dzwignie na blotniku. Chce zamontowoac z tylu wyjscie na szybkozlacze pod przyczepe sanoka. Zamieszcze kilka zdjec moze ma ktos jakis pomysl jak to zrobic u mnie. 
      czy musze kupic takie cos https://www.olx.pl/oferta/rozdzielacz-kkipra-c-330-ursus-CID757-ID31BpF.html#4d8dc4309f

• Przez wiesiek63zmc
      Witam . Moje pytanie dotyczy wytrzymałości np. rury stalowej do aluminiowej przy tych samych wymiarach średnicy i grubości ścianki.Chodzi mi o wytrzymałość na zginanie.Chcę użyć alu. do żmijki zbożowej ,ślimak pozostaje stalowy
    • Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

• Przez slawek4020
      Witam potrzebuje wymiarów ,kątów w łyżce do tura ,ponieważ planuje ją zrobić przez zimę. Jak ktoś kupił nową łyżke to niech pomierzy mi się przyda;)Z góry Dzięki