Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maxer

Brak świateł roboczych

Polecane posty

Maxer    1

Witam

Mam problem nie działają w moim Fendt'cie 510 C światła robocze oraz podświetlenie wyświetlaczy na desce rozdzielczej.

Na początku nie działały jakiś czas później znowu działały co najdziwniejsze przestawało to działać razem, nie podświetlają się przełączniki świateł roboczych, reszta podświetleń kabiny i światła działają bezpieczniki wszystkie dobre od tych świateł.

Spotkał się ktoś z czymś takim?

locke    291

Pewnie jakiś przewód nie łączy przy styku.Musisz dostać się do kabli i zobaczyć co jest.

FINN    994

lub ewentualnie jakiś bezpiecznik nie kontaktuje i raz łaczy raz nie... i takie potem mogą być skutki...

Wiadomość z agroFakt.pl

Maxer    1

Tylko w jakim punkcie łączy się oświetlenie wyświetlaczy i światła robocze? Na bezpiecznikach są to inne miejsca.

JD1052    79

Podświetlenie deski włacza się ze światłami postojowymi, swiatła robocze maja z tym tyle wspólnego, że załaczaja sie jeżeli załączone sa postojówki.

Maxer    1

JD1052 chyba chodziło ci o światła mijania. Dzisiaj sprawdzałem o co chodzi i przy bezpiecznikach jeden kabel zasila światła robocze i podświetlenie deski jest to gruby niebieski kabel, i jakoś to się naprawiło jak znowu zginie to będę dalej szukał o co chodzi.

hubertuss    492

Jakąś instrukcje sobie spraw. ewentualnie poszukaj pzy bezpiecznikach. U mnie w mf ie są pod plastikami słupków do których przymocowane są zawiasy drzwi. Nie wiem gdzie są w fendzie.

Maxer    1

Coś mi tak się zdaje że to może być włącznik świateł tylko nie wiem jak go sprawdzić.

Maxer    1

Problem rozwiązany okazało się że jeden kabel od włącznika świateł się wysuną i nie łączyło, dzięki wszystkim za porady.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Ares1x
      Witam co użytkownicy Fendt'ów 511/512 myślą o nich? Warto inwestować w to pieniądze? Jak z awaryjnością? 
    • Przez HugoTomek
      Witam.
      kupiłem Fendt 512 C i mam pytanie, potrzebuję instrukcji obsługi w języku polskim w wersji elektronicznej najlepiej bo papierowe są dostępne ale strasznie drogie, prosze o pomoc.
      Może ktoś by mi polecił jakieś pługi od razu do tego typu fendt?? Chodzi mi o jakieś obrotowe 4 skibowe do 49 tyś (nowe)
    • Przez MsDarsen
      Witam

Mam problem z półbiegami w swojej 512 a mianowicie wyskakuje mi ikonka od półbiegów i dźwięk ostrzegawczy.
      Kod błędu 5.1.43 - ponoć zdefektowany zawór magnetyczny Y1
      Możecie mi powiedzieć jak wymienić ten zawór magnetyczny? czy to będzie trudne i ewentualnie prosiłbym o zdjęcia w którym miejscu znajduje się ten zawór.
      Dodatkowo mam problem ze sprzęgłem z tego co się dowiedziałem brakuje mu oleju ale za żadne skarby nie mogę znaleźć tego wlewu do sprzęgła mógłby ktoś podesłać jakieś fotki gdzie on się znajduje?

Z góry dziękuje za pomoc
    • Przez mariog84
      Witam wszystkich. Wczoraj pojawił się niemały problem. Zauważyłem że między 2 a 3 głowicą pojawia się płyn chłodniczy. Czy ktoś przerabiał już ten problem?? Czy wymiana uszczelki pod głowicą powinna pomóc?? Czy to zapowiedź jakiś większych problemów?? A jeżeli to uszczelką pod głowicą to mógłby mi ktoś podpowiedzieć jaką siłą dokręcić głowicę i jakie ustawic luzy zaworowe?? Będę wdzięczny za wszystkie pomocne wiadomości.
    • Przez SLAWEK69
      .Na piatym tłoku slychac glosne stuki co moze byc