Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mozi

zetor 16145 a 16245

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Mozi    0

Witam, zastanawiam się nad kupnem zetora, tylko nie wiem czy lepszy bedzie 16145 czy 16245. Jak myślicie? Czym one dokładnie się różnią? tylko rokiem produkcji?

cichy84    14

to tak jak byś porównywał ursusy 1614 i 1634 jeden jest na wyższych kołach ma inna kabinę ,,lepszy" komfort pracy

Wiadomość z agroFakt.pl

Mozi    0

a skrzynia biegów jest taka sama, nic w niej nie dodawali? bo głównie o to mi chodzi.

Cichy94    71

Ja kiedyś miałem 16145 teraz posiadam ZTS-a 12245 i komfort pracy jest znacznie lepszy ;) 16245 napewno różni się jeszcze tym, że ma automatyczną blokadę przedniego napędu. No i cena będzie inna między 16145 a 16245 ;)

Edytowano przez Cichy94

Mozi    0

Zastanawiam się nad kupnem zetora i nie wiem czy kupic 16145 czy trochę dołożyć i kupić 16245. A może ktoś z was użytkuje te dwa modele? A w 16245 skrzynia często się psuje?

Hubert8245    23

W 16245 raczej skrzynia nie wysiądzie tak szybko. W ostateczności może być nieco droga jej naprawa gdy wysypią się synchronizatory. Poza skrzynią różni się jeszcze sprzęgło (załączane hydraulicznie), działa nieco lżej. Oczywiście w 16245 jest mniejsza kabina (dla jednych wada dla innych zaleta ;) )

Mozi    0

mniejsza ale za to wygodniejsza. Sam nie wiem, pooglądam kilka ciągników i zobaczę, jak będzie duża różnica w komforcie to pewnie wybiorę 16245, dam znać co i jak poszło :) dzieki wszystkim za pomoc ;)

Mozi    0

a jak jest z ursusami 1614? są awaryjne? a części są tańsze od części do zetora, czy porównywalnie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować