Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
darekgo

Akumulator hydrauliczny powershift MX 110

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darekgo    0

Witam chciałem sie dowiedzieć gdzie znajduje sie akumulator hydrauliczny do powershifa i czym sie go napełnia

grego    218

z prawej strony tam gdzie akumulatory i elektrozawory od powershifta. Ja go chciałem napełnić bo myślałem że to przez niego to szarpanie przy zmianie półbiegów. Napełnia się go azotem prawdopodobnie do 1/3 ciśnienia roboczego, które wynosi 20 bar. Przy tym akumulatorze jest normalny wentyl zobacz czy jest tak jakiekolwiek ciśnienie, jak nie ma to sprawdź kompresorem czy pęcherz nie jest przebity co jest bardzo prawdopodobne jeśli nie było ciśnienia. Ja właśnie tak miałem i musiałem kupić nowy (1000zł :wacko: ), ale niestety na szarpanie zbytnio nie pomogło

Wiadomość z agroFakt.pl

grego    218

nie, on jest wpięty tuż przed rozdzielacz powershift gdzie jest ciśnienie 20bar (nawet na aku pisze max ciśnienie 28bar), a na tylny tuz idzie 200bar... Pozatym w serwisówce pisze, że służy on do utrzymywania stałego ciśnienia przy zmianie półbiegów. Ale ja założyłem nowy i jakieś szczególnej poprawy nie widać.

grego    218

ktoś wie czy te nowe akumulatory są już napełnione? bo one nie mają takiego zaworu jak ten stary i w sumie nie wiadomo

kris14    259

Ja spotkałem się z akumulatorami już nabitymi, zresztą zapytaj sprzedawcę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zetor7045xD
      Cześć mam pytanie odnośnie odpalania Case MX 100c( 4cyl perkins). Rozkładam już ręce ponieważ zmiana akumulatorów nie pomaga. Chodzi o to że zakręci dosłownie 6-8 razy i akumulator rozładowany. Tak samo z prostownikiem rozruchowym (840a) pare razy  kręci i nic. Akcja sie dzieje przy temperaturze poniżej 0. Nie wiem czy silnik coś blokuje jakaś pompa czy coś ? Dziwne jest to że od razu  akumulator pada. Dodam że  akumulator ma 180ah i 1000a. Rozrusznik jest po regeneracji ale nic nie zmieniło. (wymienialiśmy już na inne szybko obrotowe bez efektu) Inne ciągniki w gospodarstwie Zetor czy Ursus można kręcić i kręcić i nie rozładowuje on akumulatora. Miał ktoś  może podobny przypadek albo wie może co jest przyczyną ?(silnik jest po remoncie i przed remontem był ten sam problem)
    • Przez stachu1991
      Witam
      Od niedawna jestem posiadaczem Case 695 i mam kilka pytań odnośnie tego ciągnika.
      Posiadam wersję z zegarami elektronicznymi i nie pokazuje mi pierwszej cyfry prędkości.
      Skacze mi poziom paliwa.
      Nie zgadzają albo nie pokazuje  obrotów walka Wom  a wałek pracuje.
      Hamulce ciągnik postoi dzień dwa i zapowietrza się hamulec
      Mam problem z odpalaniem. Jak jest zimny to raz zapali za pierwszym strzałem a raz trzeba kręcić i kręcić. Silnik ładnie i równo pracuje nie kopci. Wydaje mi się ze może być wina przewodów co idą do rozrusznika. Miał może ktoś podobne przypadki?

• Przez Marek330ci
      Witam Przymierzam się do zakupu  ciągnika Case CS - 100 i prosił bym o opinie na temat tego sprzetu. 
      Czy jest to solidny fest sprzęt, na co patrzeć kupując , co maja super, co słabe. 

Dane ; 
      Silnik Sisu 4t o mocy 100km
      Podnośnik EHR
      skrzynia ZF z 4 polówkami 

Jaka awaryjność , 
      Czy skrzynie są wytrzymałe i nie padają oraz jakie koszty naprwy skrzyni , silnik itd

Silnik , most elektryka skrzynia  itd wytrzymałość naprawy, jednym słowem wszystko o tym ciągniku.
      Chce tylko sprawdzone opinie , nie ze coś słyszałem, by nie było zgrzytów
      Bardzo proszę o opinie i z góry dziękuje wszystkim którzy zechcą się przyłączyć do rozmowy  
      Przeniesiony do odpowiedniego działu
    • Przez Horsee4
      Tak jak w temacie,proszę o pomoc jaki jest luz zaworów ,silnik 4 cyl turbo MWM
    • Przez traktorpolo
      witam potrzebuje pomocy w case 5140 rok 1992      podnośnik nie ma regulacji na rzadnej pozycji na pulpicie   mruga pomarańczowa lampka  N   jak dam dzoistik do przodu to podniesie i trzyma i naduł to opuści   z błotników  jak przycisk przytrzymam to podnosi jak puszcze to opada    jak podniosę do przodu dzoistik w strone przodu to podniesie i trzyma ale nie mogę zmieniać poziomować np. pługa i problem niezmiernie duży   tylko coś syczy jak ruszam wajchą od regulacji wysokości ,    mruga   lampka pomarańczowa jakby jakiś błąd   był     dziekuje za odpowiedzi