Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barthez96

Ciągnik 60-70 km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
barthez96    1

Poszukuję ciągnika o mocy 60-70 km na zastępstwo Ursusa 902.Najlepiej żeby miał przedni napęd :lol: Z góry dziękuję i pozdrawiam

barthez96

Wiadomość z agroFakt.pl

Adik_ziel    3

Fajny by był 7745 ale takiego do 30.000tys nie znajdziesz ;/ chyba ze jakiegoś w słabym stanie

;/ a 914 mogła by być?

barthez96    1

niepotrzebuje następnego Ursusa juz nie :P Jestem zadowolony Z mojego Case i jeszcze by się coś przydało :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Massey Ferguson 698, dobry, mechaniczny ciągnik.

Chota    1
Adik_ziel bardzo dobry ciągnik :lol: chyba niedlugo będzie u mnie w gospodarstwie:)

juz go kupiłes ???

Adik_ziel    3
Adik_ziel bardzo dobry ciągnik :lol: chyba niedlugo będzie u mnie w gospodarstwie:)

Tylko żeby nie był sprzedany ;] jak być któregoś z tych kupił to będziesz zadowolony porządne sprzęty ;]

mirasek    7

Znajomy miał takiego JD "ogórka" 110KM przez kilka miesięcy, palił jak smok, przy dobrej robocie moża go było 2x dziennie tankować. Padła mu pompa hydrauliczna, dłuższy czas stał rozebrany bo nie mogli jakiejś uszczelki znaleźć. Potem go opchnął, jeździ teraz Case MX i twierdzi że już nigdy więcej JD nie kupi...

Adik_ziel    3
Znajomy miał takiego JD "ogórka" 110KM przez kilka miesięcy, palił jak smok, przy dobrej robocie moża go było 2x dziennie tankować. Padła mu pompa hydrauliczna, dłuższy czas stał rozebrany bo nie mogli jakiejś uszczelki znaleźć. Potem go opchnął, jeździ teraz Case MX i twierdzi że już nigdy więcej JD nie kupi...

Nie wiem czemu kolega kupił JD i nic nie mówi o nim źle pali mu mało a śmiga z 5obrotówka a też ma MF 3850 i ten to pali galancie ;]

mirasek    7
podobno mają mocne blachy :P

Podobno... to nie najważniejsza rzecz w ciągniku rolniczym, co z tej mocnej blachy jak potrzeba rafinerii do zasilenia tego :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować