Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
same

pompa wtryskowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pompa
same    0

wutam dzisiaj wyciagnołem pompe wtryskowa z mojego fenda i teraz nie wiem czy przy wyciąganiu nie przestawiło mi sie koło zebate jest tam jakiś znak albo coś zeby to sprawdzić? bo jesli juz go złozę to to musi byc pewniak bo nie wiem czy wiecie ale zeby wyjąć pąpe wtryskowa to trzeba wyjąć kolektor wydechowy turbinę i pompy hydrauliki nie ukrywam ze było z tym jakieś 4 godziny pracy, więc jesli wiecie cos na ten temat prosił bym o odpowiedzi jesli to coś pomoze to jest to fendt 309 ls farmer turbomatic z 88 roku

Maxer    1

Ja w swoim 510 C wyciągałem pompę (wymiana uszczelki) to sobie zaznaczyłem jak były ustawione koła zębate i nie pamiętam czy były tam jakieś znaki (coś mi się zdaje że coś tam było) ale jak na kole zębatym od twojej pompy nie ma znaczników to znaczy to ich nie ma, bo na tym kole zębatym co napędza pompę są znaczniki od rozrządu. Dla mnie wyjęcie i wsadzenie zajęło jakieś 7h

hubertuss    624

Znaki jakies muszą być. Jak by to w fabryce składali na chybił trafił. Może muszą jakieś otwory, sruby się zgrywać itd. W jakichś materiałach warsztatowych jest to opisane. Więszkość znaczy przy rozebraniu więc taka wiedzxa o książkowym ustawianiu rozrządu nie jest powszechna.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez damian315
      Gdzie znajdę wlew oleju silnikowego w ciągniku Fendt farmer 308 lsa 96r. ? 
    • Przez kBieszczad
      WITAM
      Pilnie potrzebuje instrukcji obsługi lub ksiązki pojazdu dla traktora Fendt 311 lsa r 91.
      Gdzie można kupić lub czy ktoś ewentualnie wie gdzie można ściągnąć w wersji elektronicznej.
    • Przez Konrad156
      Witam mam fendta 310 z 92r i nie ma on radia a nwm jakie bedzie pasować do niego bo jak patrzyłem  w sklepie to żadne nie ma takiego wejścia . Liczę na pomoc
    • Przez darek2010
      Mam problem ze sprzęgłem (fendt 312 rocznik 96 turbomatic), które się ślizga i czasmi piszczy prawdopodobnie to przez turbomatic w którym nie był nigdy zmieniany olej, Może ktoś wie jaki olej tam się wlewa i w jakiej ilości.
    • Przez repek92
      Witam mam problem z hamulcami w swoim fendzie. Hamulce działają bardzo ostro można powiedzieć że gwałtownie przy mocniejszym naciśnięciu nie można hamować płynnie w zależności od naciśnięcia hamulca wciskając hamulec jest mało odczuwalne dopiero przy każdym końcu łapie gwałtownie.odpowietrzalem kilkakrotnie tarcza nie zjechana klocki są dobre

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.