Skocz do zawartości
kruk372

NH TC5070 problem z ad blue

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kruk372    0

mam problem z ad blue komputer łapie błąd i zatrzymuje prace silnika dodam że serwis siedział 3 dni i nic powoli krew mnie zalewa jeżeli ktoś miał coś podobnego to proszę o odpowiedz

Peron    19

Nie znam przyczyny, ale moim zdaniem montowanie do maszyn rolniczych takich wynalazkow to paranoja.

Wiadomość z agroFakt.pl

korks    5

a jak długo go używasz? u znajomego był podobny problem w new hollandzie który dzien wczesniej wyjechał od sprzedawcy okazało sie że nie zdjeli z silnika blokady antykradzieżowej.

tomek73    206

A tak z ciekawości to nie jesteś czasami spod Świdnicy. Bo tu też był taki przypadek jak odbierałem TC 5060.

Na szczęście mam w nim zwykły silnik, nawet CR nie ma.

Serwis pojechał na pole zmienił czujnik na tłumiku i ad blue i pojechał kosić.

A drugi 5070 stał na placu i nie wiedzieli co z nim jest.

jaco512    40

@kruk zadzwoń do siedziby NH w Płocku, jeśli serwis twojego dealera sobie nie radzi.

kruk372    0

Wszystko się wyjaśniło w niedziele przyjechał serwis i naprawili ale na początku była wymiana modułu na drugi dzień wymiana czujników na tłumiku następnie oczyszczenie zbiornika ze starego ad blue a na końcu to co go bolało czujnika poziomu w zbiorniku poszedł w niedziele w jęczmień zimowy w poniedziałek w rzepak i chodzi jak złoto odpukać w niemalowane bo to jeszcze nie koniec jego pracy w tym sezonie. Dzięki za odpowiedzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kosa29
      co sądzicie o tym kombajnie
    • Przez memek26
      jaki olej do  przednich zwolnic new holland tl  90??
    • Przez MrMetkaJD
      Cześć! ^^ zastanawiam się nad zakupem kombajnu zbożowego i interesują mnie ceny podanych kombajnów.Z stołem do rzepaku wózkiem, sieczkarnią i interesuje mnie czy new holland tc5050 ma w opcji opony z bieżnikiem w kształcie V? :lol: i czy mam wybrać New Holland Czy może claas avero 160,240?
    • Przez ruudy
      witam forumowiczów czy ktoś posiada kombajn zbożowy marki new holland model TF76 lub TF78 ELEKTRA PLUS,a może ma ktoś jakąść wiedze na ich temat ?
    • Przez gregorfik
      Witam,

Jakoś w tym roku nie mogę sobie poradzić z csxem w rzepaku.
      Plon 4-4,5t z ha i jade ok 3,5km/h czyli beznadziejnie wolno csxem 7040 z hederem 5,17m. Gdy jadę szybciej to gubi.
      Ustawienia mam takie:
      sito wstępne 3mm
      sito górne 8 to bardziej z tyłu górne 10
      sito dolne 2,5mm
      predkość wentylatora 500
      Ustawienie czujników strat mam na 80-90%? może za dużo?

Niby wg powiedzmy książki, ale nie idze tak jak powinno, dodam, że przy takich ustawieniach rzepak i tak nie jest zbyt czysty... zanieczyszczenia ok 5% co dla mnie jest dużo.
      Po zakupie i ustawieniu serwisu, latałem po rzepaku ok 7-8km/h co prawda sypał 3-3,5t... a w tym roku nic nie można szybciej uszczknąć...
      Realna moja wydajność wynosi 7-9 t/h czyli tyle co nieduży tc....

jakie Wy macie ustawienia w tym a może innych ale podobnych modelach? i jakie wydajności osiągacie przy nich?