Skocz do zawartości
MrTraktorzysta330

Mały nowy kombajn?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
Fendzior    235

pewnie szukasz używki tak? Tak szczerze to można sobie zakładać że taki kombajn chcesz i go szukasz ale znaleźć to nie tak prosta sprawa :)) My kiedyś szukaliśmy claasa a został kupiony DF :) jeśli byś brał nowy to problemu nie ma :) a jeśli masz wybierać między tymi dwoma to raczej NH ... prosty i solidny kombajn do tego części tańsze

sim12    2

Deutz Fahr z tego co wiem to raczej jest dobry, u mojego sąsiada śmiga używka i nie było z nim raczej problemów ; )

Wiadomość z agroFakt.pl

marc28    0

pewnie szukasz używki tak? Tak szczerze to można sobie zakładać że taki kombajn chcesz i go szukasz ale znaleźć to nie tak prosta sprawa :)) My kiedyś szukaliśmy claasa a został kupiony DF :) jeśli byś brał nowy to problemu nie ma :) a jeśli masz wybierać między tymi dwoma to raczej NH ... prosty i solidny kombajn do tego części tańsze

Części to akurat to NH ma najdroższe - wykonajcie sobie kilka telefonów do dilera z pytaniami to sie przekonacie.

Kiedyś w Grene rozmawiałem która maraka ma najdroższe części a która najtańsze - to NH najdroższe a ........ FENDT najtańsze. (chodziło o ciągniki)

Jeśli kupowałbyś nowy kombajn ja bym rozważył Fendta 5180 E - największy kombajn za najniższe pieniądze

dzis era kombajnów 4 klawiszowych juz przechodzi do lamusa. A 1 ha / godz to robi stari BIZON

DF24    28

Ja miałem Deutz-fahra 5445H . Jest to cztero cylindrowy silnik 130KM. 4 klawisze . Kiedy nim zaczęliśmy kosić naprawde byliśmy zdziwieni jego wydajnością :) Ceny jego części są na pewno tańsze od NH, gdyż porównywaliśmy je <_<

Małorolny jestem. (106ha)

locke    291

U nas jeden gospodarz kupił new hollanda takiego mniejszego to nim więcej nie zrobi więcej niż 8/9 ha dziennie, bo nie przyspieszysz bo nie młóci dobrze i leci wszystko w słomę.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Prezes1352    14

Nowego NH tc 5070 kupisz za 420-450tyś netto. Co do części to drogawe są. Ja posiadam Cx6090 i sprawuje mi sie wspaniale jest z 2010roku.

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

tomek73    259

Za 470tyś brutto to 5070 kupi z stołem do rzepaku.Ja teraz kupiłem 5060 za 445 tyś brutto.Na szerokich oponach, stół do rzepaku.Zaletą jest że ma zwykły silnik, bez CR.

Prezes1352    14

To tez zależy od wyposażenia kombajnu. To tanio dałeś według mnie za tc5060 .Claas avero w jakiej cenie jest?

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Kameleont25    75

Jak chcesz nowego to ci powiem że dominatora 150 już nie produkują ja polecam claas avero 240

Może i nie produkują ale dominator 150 stoi w Agromie w Przasnyszu i to nowy. :)

Fendzior    235

Nawet takich głupot nie pisz ze Fendt ma najtańsze części :) praktycznie do każdej zachodniej maszyny oryginalne częsci są drogie ^^ a i czy Fendt 5180 jest taki tani to ja nie wiem... droższy niż tc5070 ;) a teraz jeśli jakiś region ma pieniadze z unii to nie ma co się bawić w używki.. lepiej wziąć troche kredytu i kombajnem na usługi to sam się spłaci , nie to co ciągnik bo nim ciężej jest zarobić.. i kupować kombajnu akurat też się nie opłaca , lepiej jest mieć zapasu troche wydajności na pogode i zarobek :P Teraz też jak bym miał brać nowego to coś ze stajni Fendta lub MF bo na claasa to szkoda troche przepłacać ... A DF to te serie większe 6+++ są dobre a te mniejsze troche nie wypały , tak powiadał przedstawiciel Jaryszków

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez batim
      Mam zamiar zrobić uprawnienia na kombajn ale w obrębie 40 kilometrów nie ma miejsce gdzie można załatwić uprawnień na kombajn.
      Jak wygląda takie uprawnienie?

proszę o opinie i pomoc w doradzeniu
    • Przez stan591
      Cześć.Może ktoś wie jak przerobić zwolnicę nowszego typu  (to ta z żebrami na zewnątrz) tak aby pasowała zamiast tej gładkiej na zewnętrznej stronie .Kombajn volvo bm s 830
    • Przez byczek1999
      Witam 
      Kupiłem ostatnio ciagnik renault ceres 85 i po podczepieniu pluga okazalo sie ze podnosnik podnosi a nie opuszcza znaczy opuszcza ale do polowy i sie zatrzymuje a gdy ciagnik sie zgasi to postoi pare minut i opada 
      Co moze byc przyczyną? 
    • Przez Przemek121
      Kombajn volvo 1150 ma problem z podjazdem pod górki nawet o wzniesieniu ok.15-20°. Staje całkowicie dopiero jak sie go "rozbuja" to wjeżdża. Do tyłu wszystko dobrze a do przodu to ledwo. Ma ktoś jakiś pomysł co mu dolega?
    • Przez mariusz4321
      Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją, że po zimie czujnik nie działa- wskazówki nie odchylają się. Wszystki przewody i płytki w puszkach są sprawdzone. W poprzednim sezonie układ działał do samego końca żniw. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.