Skocz do zawartości
muz1983

John Deere 1085 obsługa rewersu

Polecane posty

muz1983    0

Witam!

Panowie, potrzebuje informacji na temat rewersu gardziela w John Deere 1085 rok 89. Czym się go włącza i jak należy go obsługiwać.

Dzięki

krystek416    0

Śiema.Nie wiem czy to pytanie jest jeszcze aktualne,ale dla potomności postaram sie pomóc.W rączce od załączania chederu na samym początku jest (u mnie)grzybek i przy wyłączonym chederze się go wciska i jednocześnie wciskasz rączke w dół.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      Jestem tutaj nowy i chciałbym się poradzić co wybrać interesują mnie te dwa ciągniki. Ma on pracować na 15ha jako ciągnik główny ciągnik . Proszę o pomoc!!!
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez michalsoft
      Witam potrzebuje pomocy, rady opinii, doświadczeń oraz orientacyjnych cen z następującymi ciągnikami:

1. MF 7615 lub 7715 wersja  efficent ze skrzynią Dyna-6,
      2. Valtra T144 Activ 
      3. Jd R6145 lub M6155
      4 Nh  t7.190 PC

Ciągniki te wyposażone mają być w miękka oś i kabinę, przedni tuz , komplet oświetlenia, obciążników  i oddzielny zbiornik na olej hydrauliczny. 

Który ciągnik polecilibyście na ciężkie ziemie , pracował by z pługiem khun z vario, agregatem Amazone AD303 ,m głęboszem itp.
    • Przez thebestacc
      Cześć. Dzisiaj mi na 100% padła pompka zasilająca z granitu którą wymieniałem równy rok temu. Słyszałem ze te pompki z granitu są właśnie takie ale gdzieś wyczytałem że pasuje od jakiegoś samochodu, Wie ktoś od jakiego auta to pasuje?  Oryginał pochodzi dłużej bo różne są opinie?
    • Przez Łukasz1987
      Proszę o pomoc jd 2650 na zajcu tuz (podnosnik) szarpie nie chce podniesc ramion szarpie nimi, wspomaganie sie przycina na zółwiu działa hydraulika choc leko ramiona poszarpuje wspomaganie działa. ćisnienie na wyjściu przyczepy 160 bar a na korku w pompie z przodu obok filterka korek (17) ok 9 10 bar po włączeniu zająca spada do zera i sie podnosi podobnie z tuzem. Panowie co robic gdzie jeszcze pomiezyc cisnienie?