Skocz do zawartości
muz1983

John Deere 1085 obsługa rewersu

Polecane posty

muz1983    0

Witam!

Panowie, potrzebuje informacji na temat rewersu gardziela w John Deere 1085 rok 89. Czym się go włącza i jak należy go obsługiwać.

Dzięki

krystek416    0

Śiema.Nie wiem czy to pytanie jest jeszcze aktualne,ale dla potomności postaram sie pomóc.W rączce od załączania chederu na samym początku jest (u mnie)grzybek i przy wyłączonym chederze się go wciska i jednocześnie wciskasz rączke w dół.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Macase
      Witam. Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w ciągniku john deere 3030. Chodzi o tą pompę mniejszą wspomagającą tą na zewnątrz. Trzeba rozpoławiać ciągnik?? z góry dziękuję
    • Przez BRADERY
      witam potrzebuje pomocy a mianowicie jest problem z Multi zegarem. zawsze działał bez. zarzutu do czasu gdy dwa lata temu miał kilka przerw w działaniu po czym wyłączył się na amen. nie wskazuje nic. a na joystiku brak kontrolek . dodam że wlacznik pod kabiną nad kołem jest ok pomocy plllllissss
    • Przez Kacperkuj-pom
      Panowie jaka dlugosc powinly miec pasy w prasie john deere 545 
    • Przez Piedro
      Witam mam problem. Zamontowaliśmy hydrostat po kapitalnym remoncie do kombajnu John Deere 2058. Kombajn z miejsca nie chce ruszyć. Na wysokich obrotach drgnął kawałek i koniec. Wie ktoś co to może być ? Hydrostat był zalany olejem.  W punktach kontrolnych olej jest. Czy gdzieś są jakieś odpowietrzania więcej ?
    • Przez John6330
      Witam. Znajomy z Holandi ma do sprzedania Johna 7530premium w bardzo dobrym stanie. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt +31615568248 na tym nr możliwość kontaktu przez whatsaap lub email slawekwesolowski2810@gmail.com dla zainteresowanych podeślę fotki. Możliwość załatwienia transportu.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.