Skocz do zawartości
muz1983

John Deere 1085 obsługa rewersu

Polecane posty

muz1983    0

Witam!

Panowie, potrzebuje informacji na temat rewersu gardziela w John Deere 1085 rok 89. Czym się go włącza i jak należy go obsługiwać.

Dzięki

krystek416    0

Śiema.Nie wiem czy to pytanie jest jeszcze aktualne,ale dla potomności postaram sie pomóc.W rączce od załączania chederu na samym początku jest (u mnie)grzybek i przy wyłączonym chederze się go wciska i jednocześnie wciskasz rączke w dół.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcin788
      Witam,
      czy ktoś posiada może instrukcję obsługi prasoowijarki John Deere 678 Maxicut (2006) ?
    • Przez micgal39533
      Witam 
      Ostatnio w JD 1075 wymieniane były rurki od pompy do wtrysków i filtr paliwa i pompa była w regeneracji, uszczelnienie, łopatki i ustawienie  i teraz jest problem z odpaleniem, kombajn kręci ale nic nie chce łapać, w filtrze paliwa jest u góry z prawej strony trochę powietrza ale jak odkręci się rurkę od zasilania pompy wtryskowej to ON leci , co to może być, na wtryski paliwo też wychodzi ;/ 

• Przez KatarzynaSitko
      witam
      Proszę o pomoc,w moim jelonku coś się zablokowało jedzie tylko do przodu tak jak by został na grupie A,mało tego jak chcę go cofnąć to jest zablokowany
    • Przez brodzik2207
      witam, po zimie mam problem z odpalaniem mojego jd mianowicie ciagnik kreci i nie moze załapac  tak jakby nie dostawal paliwa ale pompka paliwowa podaje, sciagam filtr powietrza psikne troszke samostartu i ciagnik pali od strzała nastepnie gdy sie zgasi odpala bez zarzutu ale gdy postoi z poł dnia znow nie chce zlapac moze ktos cos podpowie ?
      moge dodac tylko ze zima wymieniłem filtr paliwa oczywiscie na orginalny no i nie wiem co jest wygladało by na to ze paliwo schodzi no ale pompka przeciez podaje po przekreceniu stacyjki a i ostatnio zauwazyłem ze ta pompka zasilajoca zaczeła sie lekko pocic.... 
      z gory dzieki 
    • Przez nitro5R
      Witam.
          Miałem problem z światłami i elektryk mi grzebał w bezpiecznikach i po jego wizycie bezpieczniki i przekaźniki zostały pomieszane a światła nie zrobione.
      Pojawiły się więc następujące kwestie.
      -Wyświetla się żółty wykrzyknik na wyświetlaczu po odpaleniu.
      Czy jest ktoś w stanie wysłać zdjęcie jak i które bezpieczniki mają być powtykane tak aby było tak jak w oryginale.
      I kolejne pytanko.Jak sprawdzić jaki błąd wyskakuje przez ten wykrzyknik.Dodam że pojawił się on dopiero po tym elektryku więc raczej jest wszystko dobrze ale z tymi przekaźnikami/bezpiecznikami jest coś pomieszane i dlatego musi wywalać błąd.

////Edit   Teraz dopiero po "naprawie elektryka"  się miałem możliwość przejechać i zauważyłem że ciągnik szarpie i nie działają "półbiegi" oraz sprzęgło w lewarku zmiany biegów.