Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sium

ładowacz na nh

Polecane posty

sium    0

bardzo prosze o pomoc w doborze ładowacza do nh t5040 myslałem nad tur 16 hydramet giżycko czy to dobry wybór?

Wiadomość z agroFakt.pl

radzzio    0

Szukam ladowacza tylko do kuboty i wybor padl na hydramet extreme czyli nowosc tej firmy.

Szczegoly bede znal w poniedzialek.

Ferdek07    63

bardzo prosze o pomoc w doborze ładowacza do nh t5040 myslałem nad tur 16 hydramet giżycko czy to dobry wybór?

16stka 915 kg żywej wagi na przedniej osi ostro wysunięte do przodu a do tego narzędzie łącznie grubo ponad 1t, a newholandzik za ciężki nie jest, ciesze się że nie okaleczyłem sobie czymś takim ciągnika, a jak już dokgłębnie ugryzłem temat cen to sigma4 faktycznie tylko pare pln droższa od hydrametu

radzzio    0

ferdek07 wez daj namiary na dielera co brales to sigme zawsze warto zadzwonic poznac oferte, i jaka cena ci wyszla?

Ferdek07    63

ferdek07 wez daj namiary na dielera co brales to sigme zawsze warto zadzwonic poznac oferte, i jaka cena ci wyszla?

fino chełm w kwietniu chcieli 20 tyś netto za sigmę 4 3 sekcje jojstick z tego coś tam, do urwania mieli na placu te ładowacze

rafa007    5

ferdek07 i jak kupiłeś ta sigme??!! ja teraz szukam do 112konnego landini i również myślałem o sigmie za wersje gold30 +łyżka chce 30tysięcy ode mnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomgt
      Panowie wrzucam link do filmu z łądowaczem na podnośnik, zrobiłem identyczny, zamontowałem siłownik od Tura1 i słabo podnosi. 
      W czym może być problem?
      link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=tl2V1OEtruY
      Poziom oleju  w skrzyni jest ok, latem podnosiłem wywrotkę ze zborzem i nie było problemu a teraz podłączyłem jeden siłownik i nie może podnieśc np. takaiego kawałka drzewa jak na powyższym filmie.
      Co moż być przyczyną? zimny nie rozgrzany olej, uszkodzony rozdzielacz a może to kwestja siłownika, może ten od tura jest za słaby?
      Dodam, że do siłwonika dałem wąż hydrauliczny średnica wewnętrzna: 08 mm, Ciśnienie robocze: 35,0 Mpa / 350 bar, zakucie 1/gwint: Proste/nakrętka M16x1,5, Zakucie 2/gwint: Kątowe 90 stopni/nakrętka M16x1,5

• Przez andrewk
      Witam, do sprzedania posiadam prawie nowe siłowniki do ładowacza czołowego T25 / C330 / C360 / MF 255.

Używane niecałe 7msc. 100% sprawne.

Specyfikacja techniczna:
      Długość siłownika złożonego 870 mm
      Całkowita długość siłownika po rozłożeniu 1500 mm
      Średnica tłoczyska 40 mm
      Średnica zewnętrzna siłownika 60 mm, mm
      Łożysko fi 25 mm ( otwór na sworzeń), mm
      Skok tłoka 630 mm
      Wyjście na króciec M18 x 1,5 M16 x 1,5( zewnętrzny gwint) mm

Cena 150zł/szt
      Koszt wysyłki 35zł/komplet

Zapraszam do zakupu

• Przez Rolnikkv
      Witam. Potrzebuje porady gdyż planuje zakup nowego ciągnika o mocy ok 110KM. Zastanawia się nad Zetor Forterra 110 CL oraz New Holland t5 105. Ma to być ciągnik główny w gospodarstwie 30ha.
      Proszę o opinie użytkowników co polecacie a co jest ich słabą stroną 
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam
      Chciałbym się zapytać zrobić aby ładowacz więcej kg podnosił. Niby powinien ok 1t dźwigać a 650kg max teraz podnosi. Ładowacz jest zamontowany na Zetorze 7211. Sprawdzałem ciśnienie na wyjściach hydraulicznych i ma odpowiednie. Co może być nie tak?
    • Przez pablo312
      Witam. Posiadam goliata czy podejdzie do niego łyżka podbierna z mocowaniami i tłokiem od Trolla 350? 
      Proszę o odpowiedzi.
      Czym się rożni Goliat od Trolla rożnice w wymiarach i budowie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.