Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pablito01

Olej do Case MX 135

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
pablito01    0

Witam,

kupiłem używanego CASE MX135 z 2002 i nie wiem jakimi olejami go zalać. Doradźcie proszę.

Pozdrawiam

Paweł

darekgo    0

Witam do skrzyni lej odpowiedni olej do Powershift (mokre hamulce , tarczki ) jak wlejesz jakiś szajs to szykuj sie na remont , pamiętaj że z tyłu na skrzyni masz zawór odpowietrzenia czyli przelewowy . Ja w skrzyni mam orlenowski olej a w silniku Elfa

Wiadomość z agroFakt.pl

HORTUS    0

te oleje do silnika to lejecie mineralne, czy jakieś półsyntetyki.

Oryginalny olej zalecany do Case, AKCELA 15W40 to olej mineralny.

tomek73    189

Ja tu leję Mobila Delvaca 15 w 40 a filtr z filtrona za 20 zł.

Pół syntetyka trochę się boję bo ma 8500 godzin.

Producent CASE IH Model MX 135 (Maxxum MX Series) Silnik D Rok 1997 -

Zastosowanie Zalecenia Pojemność (ltr) Silnik (D) RG TRANS 15W40 (a) 15.0 Przekładnia Zalecany Refer to Technical 66.3 Dobry AGROL U Hydraulika Z układu napędowego Płyn chłodniczy (50%) Refer to Technical 20.0 Oś przednia Zalecany TITANIS SUPER GL-5 80W140 (B) 6.0 Dobry SYNTETYCZNY OLEJ PRZEKLADNIOWY GL-5 75W140 Piasty przednie (każda) Zalecany TITANIS SUPER GL-5 80W90 0.7 Dobry LOTOS TITANIS GL-5 SAE 80W90 Hydrostatyczny układ kierowania HYDROMIL SUPER HM 32 Piasty tylne Z układu napędowego

Środek smarowy/ Pojemność uwagi

a. Zalecenia dot. lepkości oleju silnikowego: poniżej -30°C do -5°C, 5W-20/5W-30; -25°C do 30°C, 10W-30/10W-40; -15°C do 45°C, 15W-40; oleje jednogatunkowe Monograde: -20°C do 0°C, 10W; -9°C do 21°C, 20W-20; -1°C do 36°C, 30; powyżej 10°C, 40. b. Używać Refer to Technical wg zaleceń

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez BENNY82
      Witam. Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie wskazań wyświetlacza temperatury co on właściwie wskazuje temp, wody czy oleju hydr.? I ile kresek wskazuje po rozgrzaniu bo u mnie latem maks 3 a teraz przy. Takich temperaturach maks 2 kreski. Nosze sie z zamiarem wymiany termostatu ale nie chce tego robic na darmo bo może jest ok. Przy talerzowaniu rzepaczyska zapchala sie chlodnica i uroslo do polowy i sam nie wiem jak to ocenić. Prosze uzytkownikow z takimi samymi wyświetlaczami o podpowiedzi

• Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

Case IH:

Maxxum

Puma

oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

New Holland:

T6

T7

Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.

Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.
    • Przez ursusc360turbo123
      Witam. Czy wie ktoś z jakim momentem dokręcić Głowice i panewki w silniku D-239 ?(case 856 XL) 
    • Przez Tty318_PL
      Witam, czy wie ktoś może co to jest?? Proszę o szybką odpowiedź.(International 844sb)