Skocz do zawartości

Claas ARES


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Wie może ktoś ile wchodzi czynnika do klimatyzacji w claas ares 577 . Dodam że klimatyzacja jest automatyczna jeżeli ma to jakieś znaczenie

 

Edit

Dla zainteresowanych czynnika wchodzi 1100

Edytowane przez kamil1616
Opublikowano

Witam. Orientuje się ktoś ile wchodzi czynnika do klimy w Renault Ares 620 ?

Bo ostatnio jak ładowałem w zetorze do pełna to mi cały układ się rozszczelnił, gdyż za duzo napakowali :/

Gość Profil usunięty
Opublikowano (edytowane)

A w aresie 550 ile czynnika wchodzi ???

 

Ok dzwoniłem do Claasa i powiedzieli, że wchodzi 1250. Klima szczelna wszystko niby ok a nie chłodzi :( nie mam wymienionych filtrów i ta tylna chłodniczka (czy co to tam jest) jest cała zaklejona brudem czy to może mieć wpływ na to że klima nie chłodzi ??? albo za mało czynnika mam nabite no ale claas twierdzi ze ma być 1250

Edytowane przez Frytek
Opublikowano

Mój tato ma Aresa 837 RZ kupił go w zimie.Chodzi dobrze , jak nim da się dużo gazu to może spalić ale spalanie na hektar w pługu uni 5 skibowym vario to on spali z 13-14 l na hektar ale hektar to orze się nim szybko.Za dzień bez problemu można nim zaorac 20 hektarów.Nim tylko po prostu nie można zbyt dużo gazu dawać ,bo będzie palić jak cholera.My to tak oramy z 1800 obrotów max.Ciągnik jest wygodny , cichy ,że jak nim się jedzie to silnika prawie nie słychać tylko wiatr od klimy, dobrze kabina amortyzuje + oś przednia.Mocny ma podnośnik ,że on nie powinien się połamać i oczywiście silnik też ma mocny.

Opublikowano

Witam. Koledzy forumowicze mam problem z ehr w moim aresie 620RZ. Problem polega na tym że gaśnie mi cały panel sterowania i nie mogę nic zrobić. Może źle to ująłem. On nie gaśnie tylko przy uruchamianiu ciągnika w ogóle się nie włącza. Działa tylko jego podświetlenie. Dziwne jest to że jak tak odpalam i gaszę ciągnik kilkanaście razy a czasem nawet i więcej to w końcu zaskoczy i wszystko działa tylko miga czerwona kontrolka ale z tego co się orientowałem znaczy to "zwarcie na elektro zaworach" ale jak zaskoczy to wszystko mi działa ale tylko do zgaszenia ciągnika i znów głucho. Macie jakieś pomysły? Proszę was pomóżcie. Dodam że to TCE10. A może ktoś z was posiada schemat kabli tej kostki którą się wpina do panelu sterowania to bardzo bym był wdzięczny.

Opublikowano

aresa 836 rz sie ma, z początku ubiegłej dekady, 4 lata temu z Niemiec sprowadzony. z opinią ziom343 powyżej sie zgadzam. patalanek86.. chyba serwis cię czeka..

chętnie podzielę się na temat awari choć dużo ich nie było, przydadzą się opinie o dostawcach części, namiary

woj. lubelskie

pozdro

Gość Profil usunięty
Opublikowano

JA u siebie mam agrifarma i jest ok

Opublikowano

Hej, czy jest tu jakiś właściciel traktora Ares 557 atz z okolic woj. śląskiego/ zachodniej małopolski? Jestem pracownikiem VALEO - firmy produkującej alternatory ( i ogólnie części do samochodów) - rozwijamy alternator który jako część serwisowa ma zastąpić alternator Iskra i chciałbym pogadać/spotkać się z właścicielem takiego traktora

jest ktoś taki?

Opublikowano

podbijając temat rozszerzam zasięg poszukiwań tego traktora na całą Polskę - jest ktoś?

poprzednio nie wspomniałem - może trochę grosza wpaść

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez WPL
      Witam proszę o pomoc problem z skrzynia biegów na rozgrzanej zapala się bład 75D7 i przestają działać zakresy lub zawiesi sie na (D) lub działają trzy zakresy A-B-C  z góry dziękuję 

    • Przez Wiesław446
      Witam mam problem  w Celtisie z półbiegiem zając na żółwiu ciągnik jedzie do przodu i do tyłu a na zającu się wyraźnie ślizga i wydaje dziwne wycie tak jakby coś nabierało obrotów . stało się to podczas normalnej jazdy.zmierzone ciśnienie przy elektrozaworach tych od rewersu ciśnienie na 26 atm pojawiły się po puszczeniu sprzęgła i włączenia jazdy do tyłu lub przodu czy to będzie kwestia mechaniczna czy można jeszcze coś zmierzyć. Dodaje film na którym słychać odgłos przy zającu
      VID-20260608-WA0001.mp4
    • Przez mateuszskib
      Jeśli chodzi o listwy to są wymienione 

    • Przez mateuszskib
      Czym może być spowodowane to że koło jest tak blisko zwrotnicy 


    • Przez farmer_89
      Co wybrac reno ares 640? czy claas ares 697?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v