Skocz do zawartości
matty

jaki kredyt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matty    0

Potrzebuje na biegu pieniędzy i chyba muszę się zwrócić do firm oferujących takie kredyty. Powiedzcie mi która firma nie zedrze ze mnie za dużo pieniędzy. Chodzi o te kredyty chwilówki, providenty lub

http://www.okmoney.pl/

. Nie wiem jakie jeszcze są firmy.Korzystał ktoś i może podzielić się doświadczeniem ??

Przemko    20

Kolego ja takich kredytów pożyczek nie uważam to jest banda złodzieji i decydentów Polskich, kolega kiedyś wziął po spłacie wszystkiego policzyliśmy i oprocentowanie w skali roku wyszły ponad 90 %, także jeżeli nie musisz nie bierz

karol091193    85

weź w banku w którym masz konto bankowe. Będziesz miał nadmiar kasy spłacisz wcześniej może dadzą ci niższe oprocentowanie na kredyt, wszystko zależy od kwoty kredytu jeżeli będziesz brał więcej to pochoć po bankach. tylko za nadto się nie zadłuż, bo jeśli jesteś producentem mleka to ceny spadają bardzo szybko

Wiadomość z agroFakt.pl

melon10641    158

kolego daj sobie spokój 1000zł na 30 dni oddajesz prawie 1300zł chcesz brać kredyt oprocentowany na 360% w skali roku??!!!! Idź do banku, bo to co pokazałeś to złodzieje

benio1967    22

Ja mam konto w BGŻ i wziołem 10000 na 11 procent ze spłatą miesięczną a raty są stałe i pobierane z konta.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się