Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
uursus

Mocowanie prądnicy c 360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mocowanie
uursus    1

Przy odkręcaniu mocowania prądnicy urwała się śruba od mocowania.Podpowie ktoś jak ją wykęcić?

Z góry dzięki za odpowiedź

volvo    23

Zapunktuj środek śruby,potem mniejszym wiertłem nawierć i spróbuj wykrętakiem wyciągnąć urwana śrubę.

Ja nie masz lub się nie udaje to wiertarka i dalej zabawa wiertłami i gwintownikami

uursus    1

Ale to nie wiem czy z tą srubą tak wypali bo ona jest jakaś innych od tych zwykłych.W środku jest biała a na zewnątrz jak normalna.

Wiadomość z agroFakt.pl

asharot    177

To nie takie proste,nie wiem czy nie będziesz musiał zdejmować maski i odkręcać kolektorów żeby dobrze to zrobić.

locke    291

Musisz przewiercić i przegwintować nic nie poradzisz na to.A jak wystaje kawałek to zastosuj środek penetrujący i kobinerkami albo dospawaj kawałek pręta do śrubyi spróbuj odkręcic.LLecz w takich miejscach to śróby ukręcaja się równo z blokiem.

uursus    1

No ta śruba wystaje z bloku tak około 1cm do 1,5cm i spróbuje dospawać do tej śruby nakrętke może uda się odkęcić. A czy ta śruba przechodzi na wylot ten blok?

Piotrek14    218

dospawaj nakrętke ale obspawaj tą nakrętke od środka żeby nie narobić przypadkiem niechcianych szkód ;)

locke    291

Nie ta śruba nie przechodzi na wylot bo to jest otwór gwintowany ;)

volvo    23

Skoro wystaje końcówka śruby to spróbuj ją złapać żabką i wykręcić

mtracz    71

Jak już wspomniane nakrętka i przyspawać od środka. Rozgrzanie od spawania może nam pomóc w odkręceniu.

Nawiercić otwór i użyć wykrętaka, tylko dobrego. Byle jaki się urwie i będzie większy problem.

Na końcu to rozwiercanie do nominalnego wymiaru i gwintowanie.

PIOTREK44    2

U mnie to samo było rozwierciłem wiertłem i gwintownik i pomogło dlaczego te śruby tak lubią się urywać czy przez to że prądnica się przycina nie kiedy, czy bicie czegoś, czy się popuszczają śruby i urywają ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez piotrekkkk
      Czy można założyć do świec żarowych jakiś czujnik, czy oznacza że świece są dostatecznie rozgrzane do uruchomienia silnika?
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam.Mam problem z odpaleniem szescdziesiatki.Otoz gdy mialem stary rozrusznik wraz z bendixem odpalał normalnie,lecz gdy rozrusznik sie spalil i zalozylismy nowy rozrusznik i nowy bendix pojawil sie problem.Otoz gdy proboje ja odpalic slychac jakby chodzil tylko sam rozrusznik,szczegolnie tak sie dzieje gdy jest zimno(w lato nie bylo takiego problemu,gorzej jest teraz w zime).Dodam ze zeby na wiencu sa wszystkie w porzadku.
      W czym moze byc problem.Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi.Pozdrawiam
    • Przez mafia5855
      Moja chłodnica strasznie się grzeje przy cięższych pracach polowych. Na dole chłodnicy znajduje się już rdza ok7cm². Czy mam ją wymienić czy może jakieś płyny pomogą bo zależy mi na jak najtańszych kosztach. Z góry dziękuję.
    • Przez abuk14
      Witam
      Gdy uruchomiłem dziś ciągnik po kilku minutach pracy uszłyszałem dziwne stuki dochodzące z dolnej części silnika. Podejrzewam panewki albo pompę olejową.
      Nie mam teraz zbytnio czasu i jezeli możecie, napiszcie co to może być, bo nie chcę się teraz grzebać.
    • Przez Sqowron
      Hejka jaki luz na zaworach ustawić w c 360 ? Z tego co wiem to ssące 0,18 - 0,22  a wydechowe 0,28 - 0,32 ale w praktyce może być chyba trochę luźniej nie? np ssący 0,25 a wydechowy 0,35 ?? Dobrze mówię? A teraz pytanie jak je ustawiać chyba na przemian tylko który z którym 1-4 2-3 ? Czy jak bo nie mam pewności ?