Zaloguj się, aby obserwować  
uursus

Mocowanie prądnicy c 360

Polecane posty

uursus    1

Przy odkręcaniu mocowania prądnicy urwała się śruba od mocowania.Podpowie ktoś jak ją wykęcić?

Z góry dzięki za odpowiedź

volvo    47

Zapunktuj środek śruby,potem mniejszym wiertłem nawierć i spróbuj wykrętakiem wyciągnąć urwana śrubę.

Ja nie masz lub się nie udaje to wiertarka i dalej zabawa wiertłami i gwintownikami

uursus    1

Ale to nie wiem czy z tą srubą tak wypali bo ona jest jakaś innych od tych zwykłych.W środku jest biała a na zewnątrz jak normalna.

Wiadomość z agroFakt.pl

locke    292

Musisz przewiercić i przegwintować nic nie poradzisz na to.A jak wystaje kawałek to zastosuj środek penetrujący i kobinerkami albo dospawaj kawałek pręta do śrubyi spróbuj odkręcic.LLecz w takich miejscach to śróby ukręcaja się równo z blokiem.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

uursus    1

No ta śruba wystaje z bloku tak około 1cm do 1,5cm i spróbuje dospawać do tej śruby nakrętke może uda się odkęcić. A czy ta śruba przechodzi na wylot ten blok?

Piotrek14    218

dospawaj nakrętke ale obspawaj tą nakrętke od środka żeby nie narobić przypadkiem niechcianych szkód ;)

Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

locke    292

Nie ta śruba nie przechodzi na wylot bo to jest otwór gwintowany ;)

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

volvo    47

Skoro wystaje końcówka śruby to spróbuj ją złapać żabką i wykręcić

mtracz    74

Jak już wspomniane nakrętka i przyspawać od środka. Rozgrzanie od spawania może nam pomóc w odkręceniu.

Nawiercić otwór i użyć wykrętaka, tylko dobrego. Byle jaki się urwie i będzie większy problem.

Na końcu to rozwiercanie do nominalnego wymiaru i gwintowanie.

PIOTREK44    2

U mnie to samo było rozwierciłem wiertłem i gwintownik i pomogło dlaczego te śruby tak lubią się urywać czy przez to że prądnica się przycina nie kiedy, czy bicie czegoś, czy się popuszczają śruby i urywają ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez szczupak23
      Witam koleżanki i kolegów. :angry:
      Pisze tutaj pierwszy raz ale często odwiedzałem forum i spodobało mi się.
      Mam prośbe do was proszę o polecenie mi pożądnego warsztatu gdzie moge naprawic pompę wtryskową w moim dziadku C-360
      Miejsce dowole w całym kraju ponieważ sąsiad ma firme transportową.Poprostu sprawdzone miejsce gdzie naprawialiście swoje i niemieliście problemu z odpalaniem i poźniejszą eksploatacją ciągnika.
      Mieszkam w łodzkim niedaleko Radomska ale u nas niema nic pożadnego sami cfaniacy co po naprawie ciągnik chodzi gożej niz przed.
      Z góry pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
    • Przez wojtii
      dałem pompe wtryskową do naprawy,przywiozłem naprawioną , zamontowałem ,i nie chce zapalić :-[
      jak ustawić kąt wtrysku.bez momentoskopu? odpwietrzyłem dobrze,próbowałem metodą prób to ustawić i nic , nawet się nie odezwie
      pompa i wtryski są po naprawie ,co robić??
    • Przez harnasx
      Cześć!
      Ktoś podpowie dobre i nie za drogie koncówki wtryskiwaczy do 60'tki?
      Trochę mi szkoda wydać prawie 340 zł za Wuzetem
      Ktoś montował Motorpal ? są po 49zł
      https://allegro.pl/oferta/rozpylacz-c-360-dop150a2-motorpal-10252643504?reco_id=dcccc7d4-ab30-11eb-9a9e-0c42a1097bde&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

są też na internetach jakieś wynalazki  no name po 25 zl
      (z 8 lat temu przy regeneracji pompy wtryskowej, pompiarz wymieniał  i ustawiał również końcówki wtrysków na regenerowane  (zachwalał wtedy że dobre i w sumie wytrzymały dość długo  - ale już ich nie ma )

• Przez adeq15
      Witam ma problem z silnikiem w swojej 60tce Gdy dam jej gazu do 1500obrotów to silnik mi nie równo chodzi jest troche zmulona jkby jej brakowąło paliwa, na jednym wtrysku chyba nie pracuje gdzy poluzowałem rurke wtryskową to ciągnik wogule nie przygasał chodził na wolnych obrotach

Prosze o szybkie odpowiedzi i zgóry diękuje Pozdrawiam adeq15
    • Przez marcin2333m3
      Witam . Jakiś czas temu ursusem c 355 przebyl  drogę 5 km w jedno chwila  postoju  i 5 km w druga bez wody , była spuszczona  I zapomniano  nalać.  Minelo już pół roku i od takiej pory robiona byla  orka teraz na wiosnę  agregatem uprawowym I po sprawdzdnieiu  stanu  oleju zauwarzylem  że go przybyło.  Silnik moc ma , może troszkę  bardziej dymi Ale dym czarny . I troszkę nie równo chodzi . Pompa paliwowa po regeneracji  wtryski  pół roku  temu sprawdzane.   Gdzie można szukać Jeszcze przyczyny po tym przegzaniu I co sprawdzić.  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj