Zaloguj się, aby obserwować  
Adi21

Lexion 750

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adi21    0

Witam

Myślę nad zakupem kombajnu zbożowego lexion 750 lub CR 9080. Jak myślicie, który jest lepszy?

Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Bierz lexiona i się nie zastanawiaj.

Wiadomość z agroFakt.pl

ralfMTX140    3

Tak przeglądałem twój profil i piszesz że masz CR-a więc opisz jego wady i zalety a my ci przedstawimy kontrpropozycję na Claasa ;)

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Krzysiek_Urynowicz
      Witam, mam pytanko chciałbym wstawić do lexiona 450 odsysacz kurzu na gardzieli.Koszt zdemontowanego z innego lexiona będzie pewnie ok 2000zł a nie widzi mi się kupować skoro tak naprawdę dmuchawa jest taka sama jak na czyszczeniu kosza chłodnicy i mogę dorobić jej mocowanie i osłonę .Czy macie jakieś przemyślenia odnośnie konstrukcji takiego gadżetu.W nowszych lexionach widziałem że na prawe koło jest wydmuchiwany kurz a w starszych kurz jest wdmuchiwany do gardzieli (lexion) albo pod blaszaną osłonę (lexion,tucano).

• Przez Marcel_Kostrzewa
      Witam!
      Nie mogłem znaleźć podobnego tematu na forum, więc stworzyłem nowy temat. Chodzi mi głównie o napęd terra trac w Claas lexion 600 oczywiście użytkownicy serii 500 Terra Trac też mile widziana opinia.
      Głównie chodzi mi o awaryjność tego typu układu, czy np. na mniejszych polach gdy jest sporo wykręcania zdaje to egzamin. No i oczywiście ewentualne koszta naprawy bo to, że coś jest awaryjne nie znaczy, że niesie za sobą wysokie koszty naprawy, choć w firmie Claas to rzadkość.
      Chodzi mi również o ogólną opinie posiadaczy Claas lexion 600 (Terra trac)
      , główne usterki ich naprawy / koszty, gdyż zakup właśnie takiej maszyny planuje do żniw 2021. Kombajn będzie wykorzystywany na usługi.
      Kolejne pytanie dotyczy jak taki lexion 600 na rotorach radzi sobie z mniejszymi kawałkami typu 5-10ha, (które w środkowej części Polski występują często) czy nie gubi większej ilości ziarna na uwrociach itp. Chciałbym poznać jego ogólną charakterystyke od ludzi którzy posiadają takie maszyny, ponieważ mało o nich opinii na internecie.
      Jestem posiadaczem Claas lexion 650, z którego jestem bardzo zadowolony, jednak wzrost klientów na usługę koszenia zbóż i kukurydzy skłania mnie do kupna czegoś większego. O i jeszcze chciałbym poznać jakby sobie radził taki claas lexion 600 w kukurydzy i z racji tego, że jeszcze nie wykonywałem takich usług to czy potrzebna jest np. wymiana klepiska czy coś innego do tego typu zbiorów, słyszałem, że bęben młocarni powinien być kryty. Jaka przystawka najlepiej do tego modelu.
      Z góry dziękuje za każde słowo pomocy. 🙂

• Przez wojcat
      Dzień dobry,

Czy możliwe jest koszenie z zamkniętym zbiornikiem lexionem 530 z 2007 roku? Nikt nie potrafi udzielić mi takiej odpowiedzi, gdyż nikt nie próbował. Ktoś wie może?

• Przez johndeeree7820
      witam, gdzie szukać tego czujnika? albo do czego służy ten czujnik?

• Przez pawel_mk
      Witam serdecznie,

Poszukuję instrukcji do kombajnu Claas Lexion 450 CEBIS, może być pdf.
      Proszę o kontakt, jeśli ktoś posiada.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj