Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dawid18

Filtr oleju

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Filtr
Dawid18    1

Witam. Mam taki problem otuż filtr hydrauliczny ten na imbus jest to wymienny filtr czy dokupuje się do niego jakieś wkłady wymienne?

Ursus c-385.

bubel500    4

Witam. Chodzi Ci o filtr oleju skrzyni biegów? Bo ja w swoim Zetorze 8045 to tylko go czyściłem, ale teraz mam zamiar kupić filtr wymienny od 10145.

Dawid18    1

Tak chodzi mi o filtr szkrzyni biegów.

Mówisz że go myjesz i planujesz kupić nowy tylko że tam są daw i jednego się tylko myje a tego drugiego niewiem, ale byłem dzisiaj w GRENE i gościu mi powiedział że to wymienny filtr i że to jest taki sam jak od silnika w c-330/60 wziołem go jutro będe go prubował założyć.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No nie koniecznie, są dwa rodzaje przystawek, jedna na PP, a druga ma wkład wymienny - mówię o filtrze dokładnego oczyszczania.

Edytowano przez MAT912

bubel500    4

Tak chodzi mi o filtr szkrzyni biegów.

Mówisz że go myjesz i planujesz kupić nowy tylko że tam są daw i jednego się tylko myje a tego drugiego niewiem, ale byłem dzisiaj w GRENE i gościu mi powiedział że to wymienny filtr i że to jest taki sam jak od silnika w c-330/60 wziołem go jutro będe go prubował założyć.

Tylko że mi nie pasuje od c-360, więc kupię od 10145 ale z całym tym łbem co się wkręca w niego filtr (widziałem taki u sąsiada). Bo u mnie tylko jakąś opaską jest przymocowany (ale nie jestem do końca pewien) jutro zobaczę co da się zrobić. :)

Dawid18    1

Wczoraj wmontowywałem ten filtr, wykręciłem stary wykręcił mi się z taką redukcją to tą redukcję przekręciłem w ten nowy i wkręciłem go w skrzynię bez większego problemu i chodzi i jest super.

bolid20    35

czy taki filtr http://www.farmexpert.pl/filtr_oleju_do_ursus_c_385_se_produkt487.aspx zastępuje w całości ten filtr co jest od obwodu hydraulicznego I . Znajduje się po lewej stronie pod schodkami do kabiny. Teraz mam tam puszkę aluminową z wkładem w środku. i wg książki to ten filtr nazywa się PP 8.4 a ten w aukcji pisze że to filtr PP 882

ursusc914    48

Ja w ursusie 914 jak wymieniałem filtry to był tam PP 8.4 puszkowy i wkład WH 20-45 wielokrotnego użytku (wystarczy go przemyć). Filtr PP 882 jest to filtr oleju silnikowego, jak ktoś zastąpił bąka tą przystawką na wymienne filtry puszkowe to ma takie w ciągniku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować