Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Cygan111

Rewers - problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Waldekps2    2

Dlaczego pół rewers? To jest normalny rewers tylko starszego typu bo trzeba uzywać sprzęgła ale nie zmieniasz przeciez biegu tylko kierunek jazdy a więc jest to rewers.

Wiadomość z agroFakt.pl

UrsusCzesio    303

pół rewers to by można nazwać jak jedna wajcha jest. Ale jak są 2 to jest pełen. Tak jak w nowoczesnych tylko tam masz elektrohydrauliczny a tutaj mechaniczny.

stanis80    1

Witam. Chciałbym się dowiedzieć gdzie można kupić cały orginalny rewers do władka. Ponieważ te kupowane w mojej okolicy wytrzymują max 2 lata :P. Szlacht mnie bierze na te chińskie podróby!!! Może ktoś zna jakąś składnice gdzie mają najlepiej orginalne, albo jakieś sprawdzone wytrzymałe części?

Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Sjergiej    0

Spróbuj może napisać do autora filmiki (jeśli masz konto na YT) i jak się dowiesz to koniecznie opisz jak to zrobić bo mnie to także zaciekawaiło i innych raczej też

pic2ek    5

kurde szacunek dla gościa za te mody, zwłaszcza właśnie za rewers. ja wiem, ze wszystko jest do zrobienia ale super sobie ułatwił pracę. ja się podjarałem jak zobaczyłem wspomaganie :rolleyes: ale jak zobaczyłem rewers to normalnie szok.

napisałes do autora?

Trzeba przyznać ma dryk chłopak do mechaniki a Wladek daje szerokie pole dla urealnienia wyobraźni.

Moim zdaniem zastosował za gruby siłownik przez co trzeba trochę się na kręcić(może po prostu taki miał). Ja też lubię ulepszać i zrobiłem czołowy ładowacz do bel, układem 12szt na przyczepie, w stodole 4na wysokość, jak zamieszczę na yt to podeśle link.

Tzn przedłużyć drążek wodzika i dobrze dopasować uszczelnienie ,stosować dźwignię pośrednią na sworzniach kulistych i w tedy będzie ok.

Edytowano przez czadowywicek

pic2ek    5

pronarek to my z chęcią zobaczymy filmiki z twoimi modami przy ciągnikach i nie tylko :)

Co do "wspomagania",to idąc na skróty można zastosować odpowiednie skrócenie ramienia kolumny,trochę więcej kręcenia ale jest lżej,tak właśnie dawno temu zrobiłem.

Obecnie planuje zastosować wspomaganie od tatry.

MAti21    3

Witam, mam pytanie w sprawie rewersu we Władku, a mianowicie chodzi o to że gdy jest w pozycji do przodu to wszostko gra , ale gdy przestawimy go aby ciągnik jechał to sam wyskakuje tak jakby na luz , nie wyskakują biegi tylko sam rewers i tylko w pozycji do tyłu, co jest nie tak?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować