Skocz do zawartości

Polecane posty

furman3    6

Witam. Zostało mi trochę foli do przyciemniania szyb i chciałbym przyciemnić szyby w moim zetorze, tylko czy warto w ogóle przyciemniać jeśli tak to które szyby?

Piotrek1975    318

Myślę że jak w autach , boczne i tylną bo psiarnia może sie czepić jak będzie inaczej.

Ale po co ci to w ciągniku?

Wiadomość z agroFakt.pl

furman3    6

Myślę że jak w autach , boczne i tylną bo psiarnia może sie czepić jak będzie inaczej.

Ale po co ci to w ciągniku?

Latem kabina się mocno nagrzewa a tak może trochę to ograniczę

R2maros9641    1

Moim zdaniem, będzie bardziej się nagrzewać, ponieważ czarny kolor pochłania wszystkie widma światła.

sebe1033    62

a w ciągniku to tylko tylną `bo to nie ciągnik że przy dxwiach siedzisz ,

ja mam oryginalnie lekko ściemnione wszystkie taki niebieski kolorek to w sam raz bo w lato tak się nie nagrzewa ale jesienią wieczorem to jednak przy ciemno więc jak zamocnej foli nie dawaj

W proximach i forterrach jest opcjonalne przyciemnianie szyb. prawdzie są na lekko zielono i szału estetycznego nie ma ale coś tam troszkę pomaga.

drugą stroną medalu jest to że takie fabrycznie przyciemnianie w proxach po kilku latach robi się bezbarwne;)

krzysiu15    0

Po 1 to ja bym nie przyciemniał bo bendzie nie ładnie wyglądać

Po 2 to lepiej założyc okulary przeciw słoneczne niż marnować szyby

A po 3 to zastanawiałeś się jak bendziesz po ciemku robić to co bendzie widać ??? koleś taki na youtube miał w bizonie poprzyciemńane i kośił nocą to wzioł zerwał bo prawie nic nie widział

A teraz mamy takie pogody że szok 1 dzień słońca a 2 dni opadów

Przemmyśl dobże ja ci tego nie polecam porobisz w polu w nocy to zobaczysz przez taką szybe mało widać a o przyciemnionej nie wspomne

izydor6280    464

brawo

nareszcie jakas sensowna odpowiedz

chyba kolega, ktory zaklada temat nigdy nie pracowal ciagnikiem w polu, a co dopiero po ciemku,

wystarczy troche kurzu a juz nic nie widac a co dopiero folia, dla mnie tez bez sensu, ciagnik ma pracowac a nie wygladac

furman3    6

brawo

nareszcie jakas sensowna odpowiedz

chyba kolega, ktory zaklada temat nigdy nie pracowal ciagnikiem w polu, a co dopiero po ciemku,

wystarczy troche kurzu a juz nic nie widac a co dopiero folia, dla mnie tez bez sensu, ciagnik ma pracowac a nie wygladac

W polu akurat dużo pracuję ciągnikiem. Fakt po ciemku to tylko w transporcie robiłem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się