Skocz do zawartości
koks2834

Bezpieczniki w mtz

Polecane posty

koks2834    0

Witam! Mam pytanie. Otóż gdzie znajdują się bezpieczniki w mtz 82 z 1996r? Z góry dziękuje.

hopper5    19

Bezpieczniki znajdują się na górnej części deski rozdzielczej tj.od strony przedniej szyby. Na samej górze jest plastikowe pokrętło i dekielek. A skan który zapodał kolega @klama jest od starego typu. Mam MTZa z 96 i mialem starszego więc nie jest mi to obce :)

Wiadomość z agroFakt.pl

koks2834    0

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak włącza się blokadę mechanizmu różnicowego w tym mtz? Prosze o odpowiedź.

hopper5    19

Pod kierownicą troszke z lewej strony jest dźwigienka (jedna z trzech bodajże) którą pociągasz do siebie i przekręcasz aby zablokować, tylko tam są dwie pozycje. Jak pociągniesz na maxa do siebie to blokade masz załączoną na stałe a jak do połowy to blokada ci się rozłącza jak skręcisz przednimi kołami. Jeżeli sie myle to niech mnie ktoś poprawi

koks2834    0

w takim razie od czego jest ta dźwgnia po lewej stronie w podłodze? przepraszam że tyle pytań ale niedawno kupiłem i nie dokońca wiem co do czego

hopper5    19

Zabezpieczenie dolnego zaczepu. Ma to zastosowanie jak masz hak założony. a pewnie masz normalny zaczep a hak jest wpięty obok zaczepu pod traktorem

dawid3p    357

Zabezpieczenie dolnego zaczepu. Ma to zastosowanie jak masz hak założony. a pewnie masz normalny zaczep a hak jest wpięty obok zaczepu pod traktorem

Mógłbyś opisać wszystkie położenia tych 3 dźwigni z prawej strony?

Rusek to jedna wielka zagadka, tam nawet żarówki się inaczej montuje :ph34r:

seweryn20    575

Z prawej strony fotela najbliżej szyby jest włącz-wyłącz wom. Do przodu wyłączony do tyłu włączony. Na środku gaz do przodu większy do tyłu mniejszy i najbliżej fotela podnośnik. Do tyłu podnoszenie a do przodu opuszczanie mniejwięcej. Dzwignie koło kierownicy od lewej pierwsza i druga wyjścia hydrauliki zewnętrznej trzecia podnośnik i działa gdy dzwignia podnośnika koło fotela jest ustawiona w pozycji neutral. poz. dzwigni przy kierownicy do tyłu max podnoszenie i po kolei do przodu stop potem opuszczanie siłowe i czwarta poz na max do przodu pływająca.

Edytowano przez seweryn20

dawid3p    357

Z prawej strony fotela najbliżej szyby jest włącz-wyłącz wom. Do przodu wyłączony do tyłu włączony. Na środku gaz do przodu większy do tyłu mniejszy i najbliżej fotela podnośnik. Do tyłu podnoszenie a do przodu opuszczanie mniejwięcej. Dzwignie koło kierownicy od lewej pierwsza i druga wyjścia hydrauliki zewnętrznej trzecia podnośnik i działa gdy dzwignia podnośnika koło fotela jest ustawiona w pozycji neutral. poz. dzwigni przy kierownicy do tyłu max podnoszenie i po kolei do przodu stop potem opuszczanie siłowe i czwarta poz na max do przodu pływająca.

u mnie środkowa działa też na podnoszenie. A te wyjścia hydrauliki zewnętrznej pod drzwiami z lewej i prawej strony to też uruchamia się tymi samymi gałkami?

u mnie środkowa działa też na podnoszenie. A te wyjścia hydrauliki zewnętrznej pod drzwiami z lewej i prawej strony to też uruchamia się tymi samymi gałkami?

i jak działa pozycja pływająca i do czego to? Przecież jak w talerzówce czy agregat to opuszcza się całkowicie do przodu gałke przy siedzeniu i tez podnośnik "pływa"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się