Zaloguj się, aby obserwować  
zetor7045xD

Sekcja pływająca

Polecane posty

zetor7045xD    7

Witam szukałem na forum ale nie znalazłem tego co mnie interesowało. Chodzi mi o to czy idzie zrobić tak żeby tur miał sekcje pływającą. Bo jak zgarniam śnieg moim Case'm MX100c tur quicke Q980.to albo łyżka idzie w powietrzu,albo łyżka ryję. To jest tur z dociskiem nie jak w 60tkach że tylko do góry a z powrotem spuszcza. Chce żeby tur był odpadnięty fajnie i podawał na nierównościach góra dół

W sumie jeżeli rozdzielacz nie ma takiej funkcji to można na upartego coś takiego zrobić, np. poprzez zamontowanie zaworu 2drogowego między przewodem od podnoszenia a opuszczania. ewentualnie zawór od 3cieciej sekcji domontować zależy jaki poziom wygody chcesz mieć:

pierwsze rozwiązanie to cena ok 120 pln tzn zawór i dwa trójniki

drugie to kosz jakieś 400 pln

zetor7045xD    7

wiem o co biega już :D. Najlepiej ten wąż co pcha na du zamknąć zawotem i dać dwa trójniki i powrót oleju do skrzyni , i będę miał miał na du swobodnie opuszczany. a jak bedę chciał to tylko te dwa zawory i git. Jeden zawór na powrocie a drugi na tym wężu co pcha

Edytowano przez zetor7045xD

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Micho97
      Witam jaki polecacie ładowacz 3 sekcyjny do ursusa c-360? Na oku mam trzy firmy. Wol-met, Art-tur, hydramet.
    • Przez velFoka
      Witam. Czy ktoś wie do czego służy te wejście w rozdzielaczu O1?

• Przez panmino
      Czołem, nie znalazłem jednej jasnej odpowiedzi jak dobiera się hydroakumulator do ładowacza. Chodzi mi o hydroakumulator bańkowy podwójny. 
      Wiem, że pojemność hydroakumulatora jest ściśle uzależniona od pojemności siłowników i rośnie proporcjonalnie. 
      Sprzedawca zesklepu z hydrauliką siłową, na podstawie wymiaru mojego siłownika, wyliczył mi pojemność na 0,7 czyli mam dać 2 x 0,35.
      Pojemność jednego siłownika u mnie to około 0,65 l. Czy mamę rozumieć, że liczy się do tego tylko pojemność jednego siłownika? 
    • Przez krystek_auu
      Witam, zastanawiam się nad założeniem ładowacza do New holland T5. 120 Ładowacz nie będzie pracował zbyt wiele big bagi, palety, i łyżka. Prosił bym o opinię przeróżnych ładowaczy
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj