Zaloguj się, aby obserwować  
mf6150

problem z dojarka

Polecane posty

mf6150    0

Panowie mam taki problem a mianowicie mam dojarke zwykłą 2 konwiową co może być po wyłączeniu odbija w drugą strone i wyskakuje mi jesen z dekli w zbiorniku , wiem że wytważa się wtedy podciśnienie ale dlaczego miałwem kiedys drugą dojarkę i w tamtej było wszystko ok.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeśli mowa o pompie Alfa Laval ( VP 70) to w tylnej części pompy w zbiorniczku na zużyty olej jest zawór zwrotny.Może to być to

JANCZAK1176    43

Musisz założyć jakiś zawór upustowy na rurce niedaleko tego plastikowego dekla . Przed zgaszeniem dojarki trzeba go wcisnąć podciśnienie zniknie i nie wypchnie dekla ani nie cofnie w drugom stronę pompy .Patent dobry ten zawór można założyć od węża (ten na rurach niewidem jak go ziom) A przed włoncz wycisnąć

Edytowano przez JANCZAK1176

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
    • Przez bob123
      Jaką polecicie firmę co robią klucze i grzechotki żeby byłe wytrzymałe( u mnie w domu nie ma klucza 10 bo wszystkie złamanie, a grzechotka nie działa zepsuła się nie złamała ale da się tylko odkręcać śruby ale pełnymi obrotami ).
      Co sadzicie o firmie Stanley??
    • Przez Grzegorz1322
      Witam. Mam zamiar kupic sobie nitownice do nitonakretek, potrzebuje taka zeby M10 nitonakretke stalowo dalo sie zacisnac. Prosze o porade i o opinie na temat waszych nitownic do nitonakretek. Pozdrawiam.
    • Przez Marcin3210
      Poszukuję dosyć taniej podkaszarki do odkaszania trawy przy płocie i wokół kilku drzew. W reklamie usłyszałem o podkaszarce akumulatorowej z JULI http://www.jula.pl/catalog/ogrod/maszyny-ogrodowe/podkaszarki-i-kosy-spalinowe/podkaszarki-i-kosy-akumulatorowe/podkaszarka-000713/#tab04 a może http://euroogrod.com.pl/product-pol-84467-Einhell-Podkaszarka-Akumulatorowa-GE-CT-18-Li-SOLO-3411172.html
      Co o niej sądzicie? Co sądzicie o podkaszarkach akumulatorowych?
    • Przez Roxer
      Udało mi się kupić okazyjnie używany łącznik górny CBM, ale mam teraz obawy o jego stan więc proszę o konsultację specjalistów  . Najcięższe co będę dźwigał to obrotowe 4 skiby ~1,4t oraz zestaw uprawowo-siewny nienabudowany (Agromasz z wałem packera+amazone d8 super).
      Po rozkręceniu do pozycji pracy, po stronie haka z kulą widoczne są spore luzy. Środek kuli waha się o ok. 8mm. Gwint wg suwmiarki na samym jego początku ma 3,55cm średnicy, natomiast w miejscu, gdzie jest wkręcony w łącznik jest lekko wytarty i ma 3,50cm. Dorzucam wideo, co by lepiej było to zauważyć.
      Od strony ciągnika wydaje się być wszystko w porządku, żadnych luzów.
      I teraz pytanie, czy przesadzam i spokojnie mogę go używać, czy może już tylko "utylizacja"? Nie wyobrażam sobie że podczas transportu nagle taki np. zestaw uprawowo-siewny  mi się odepnie  Jakieś napawanie, przetaczanie chyba nie jest w takim przypadku możliwe? 

VID_20201205_135617 (online-video-cutter.com).mp4
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj