Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
padre1989

Problem ze zwolnica w Belarusie 952

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
padre1989    9

Witam, pisalem w grudniu o wymianie uszczelniaczy w przednim moscie by uszczelnic i niestety jest luty i z znowu cale kolo w oleju. mam 2040mtg po wymianie spokoj byl przez bodajze 200mtg...CO ROBIC????

bel920    7

poszukaj PORZĄDNE uszczelniacze , sprawdz gniazda czy nie ma uszkodzeń, i zalej gęstym olejem

padre1989    9

porządne?daj jakies namiary nazwa producenta czy cuś z gory dzieki a zwolnice hipolem mam zalane

Wiadomość z agroFakt.pl

piotrb14    186

to zalej takim orginalnym, on był dosłownie jak smar, tam to nawet może być dziura w tych 2 uszczelniaczach i nie wyleci ;d

STANK    10

Ja do przedniego mostu ,zwolnic wlałem TRANSOL .dużo gęściejszy jak nawet hipol 15F ,w mtz 82 to smar mieszałem z olejem podgrzewałem na palniku mieszając, taką papke wlewałem do zwolnic i nigdy nic nie ciekło

padre1989    9

dzieki . a jak myslicie 2000mtg na 2 lata to duzo?i jak narazie tylko wyciek ze zwolnic jako awaria nic po za tym....

pamo84    9

Ja myślę że 2tys mtg w dwa lata w mtz to chyba musiałeś nie wychodzić z niego tylko dymać 24 na 24

ramona    2

Wyciagnij tą sprężynke z odpowietrznika bo robi się podcisnienie

dzieki . a jak myslicie 2000mtg na 2 lata to duzo?i jak narazie tylko wyciek ze zwolnic jako awaria nic po za tym....

Indiana    7

952, tak jak 820 i pozostałe Belarusy, liczy chyba w godzinach, a nie w mtg. To różnica.

padre1989    9

Wyciagnij tą sprężynke z odpowietrznika bo robi się podcisnienie

dziekowka

952, tak jak 820 i pozostałe Belarusy, liczy chyba w godzinach, a nie w mtg. To różnica.

może być ze i w godzinach bije ale wierzcie ze belarus nie stoi tylko pracuje :P

Kulik    2

Ja w swoim nie miałem żadnego przecieku ,ale jak zmieniałem olej w przednim moście to odrazu wlałem TRANSOL 320 a żeby potem niebyło że są przecieki :Djest jeszcze płynny smar w grene to już wogóle uszczelni na dobre

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować