Skocz do zawartości
gregJCB

jcb 2135 dla wtajemniczonych!

Polecane posty

gregJCB    0

Witam. koledzy mam kolejny problem z fastraciem.(wkurza już mnie ten typ)

problem polega na nie działającym podnośniku.Na początku dziąłał z przerwami, mrugały diody góra dół jednocześnie.Zadziałał po nie równościach a na tą chwile nie działa wogóle.kontrolka książki sie lekko zaży. Pare razy w czasie jazdy jak kontrolki mrugały nawet jak nie był podnośnik urzywany, oraz było słychać w okolicach oparcia kierowcy dzine trytenie,pukanie delikatne.

Następny problem dotyczy biegów- Nie załacza trubów M oraz H tryb L oraz Wsteczny na każdym trybie działa. Dodam za jak ystawie te siłowniczki pneumatyczne koło skrzyki po środku swożni toładnie żałączy pare razy a pózniej zostanie w jednej pozycji i nie załączy jazdy na przód na H i M.wbija mi błedy do21 to60. Może ktoś mi coś do radzi bo poprostu już mnie to wkurza. Jak nie wysprzęglik wtrysk albo coś.

Licze na jakąkolwiek pomoc.pozdrawiam

koses    2

Na błędy skrzyni to zadzwoń do interhandlera w olsztynie bo tam są fajni ludzie i może ci pomogą ale ja bym stawiał że coś jest nie tak z czujnikami na siłownikach .Co do podnośnika to może zacina się czujnik przy ramionach ,może jak byś go odkręcił oraz zawiesił na podnośniku jakąś maszynę i ręką go naciskał to można by było coś wykluczyć .

gregJCB    0

koses piszesz o tych tzw. sęsorach na siłownikach?one wogóle są wymienne?ci by im było?. co do podnośnika to ten czujnik masz na myśli z prawej strony tuza pod taką blaszką?Jak mam zawiesić maszyne skoro nawet nie drgnie podnośnik.

Wiadomość z agroFakt.pl

koses    2

Nie wiem po co założyłeś kolejny temat skoro w tym już zadałeś to pytanie ? na pw dawno ci wysłałem swój tel .ale skoro szkoda ci paru złotych na połączenie to życzę powodzenia .

gregJCB    0

koses nie o to chodzi zwyczajnie brak czasu! sunek mi sie urodził dryndne na pewno.pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheCinek
      Drodzy agrofotowicze i agrofotowiczki zamierzam zakupić wóz paszowy, chciałem zakupić zagraniczny ale ostatnio przedstawiciel polecił mi właśnie tego Metal-Techa przemawia za nim cena i gwarancja na 2 lata... Ale czy to będzie mieszało??? :blink: Znajomy ma inny polski paszowóz to stoi i podwórko ozdabia :huh:
    • Przez dexter00
      Witam.problem w 3080 podczas szybkiej jazdy kiedy nagle puszczam gas i chcę skręcic to wspomaganie bardzo słabnie a nawet tak przerywa. podnośnik i ładowacz działa bez zarzutów.proszę o pomoc
    • Przez LESNY44
        witam, 
      jestem szczęśliwym posiadaczem tego ciągnika:) odkąd przekroczył moja bramę coś się dzieje bardziej lub mniej uciążliwego. Może wymienię: 
      1) Pierwszym i chyba najpoważniejszym jest skrzynia tz. 2 zakres ma problem z wejściem na swoje miejsce. Pojechał na serwis i nie zrobiono nic oprócz tego ze rozebrano- złożono skrzynie. Jedyna zmiana są wycieki oleju ze wszystkich odkręconych dekli.
      2) Hamulce ciągle się zapowietrzają, wymieniono uszczelniacze pompy i jest lepiej ale po krótkim użytkowaniu czuć że pedał hamulca robi się miękki.
      3) Przy porannym uruchomieniu silnika przez okres ok. 4-5 sekund nie gaśnie kontrolka olejenia. Wymieniono czujnik, ale nic to nie dało.
      4) Gdy umyje ciągnik zapalają się światła stopy i uruchamia przedni napęd.
      5) Ubywa płyn chłodniczy.
      6) Gdy ciągnik pracuje i się rozgrzeje to zacina się wspomaganie.
      7) Ostatnim czasem zdarzyło się nawet ze zapowietrzył się zbiornik paliwa. i trochę wciągną się do wewnątrz.

Jeśli ktoś z Was ma takie lub inne problemy z tym ciągnikiem to proszę piszcie pomoże mi to w naprawach. Dodam ze ciągnik jest jeszcze 6 tygodni na gwarancji i chciałbym to naprawić w ramach tej gwarancji. Tłumaczenia serwisu są różne zazwyczaj takie żeby mnie zbyć, to ''sie nie da'', '' tak musi być'', a czas upływa na moja nie korzyść. Z góry dziękuje i liczę na pomoc i podpowiedzi.
    • Przez kaziu914
      Witam mam problem z dojarką alfa laval archimedes. Z dnia na dzień zaczeła bardzo głośno pracować i do tego nie wytwarza ciśnienia. Co może być przyczyną?
    • Przez AdrianJankiewicz
      Bedę remontować mojego Ursusa 912,.
      Nie chodzi pompa hydrauliczna bo wałek załączający pompę luźno lata.
      Co może być tego przyczyną? Jak temu zaradzić?