Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cezar1111

zetor 8641vs same explorer 90

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
timasz    52

Chyba Chodzi ci o explopera 100 lub 85 mysle ze exploler bedzie lepszy bo jest zwrotniejszy bedzie mnial mniejsze zuzycie paliwa wogule jest to ciagnik wielozadaniowy ( forterra to juz ciezszy mniej zwrotny i bardziej paliwozerny sprzet ) przeglady beda tane i pewnie awaryjnosc bedzie na nizszym poziomie tylko ze same jest drozszy a najlepiej napisz do czego potrzebny jest ci ten ciagnik i na ilu ha ma pracowac

Edytowano przez Balzak
Ortografia

johny    2

o explorera to możę chodzi o tego staregi jeszcze coś takiego jak w stylu Lamborghini grand Prix 95 , to były takie same explorer 90 clasic :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Silver    0

Ta forterra ma dokłądnie ten sam silnika co proxima 8441, czy tam już jest cooler tak jak w proximach plus, czy w proximie można spodziewać sie mniejszego spalania jak w tej forterze?

Miki7211    5
a jak stoją cenowo??? w same jest silnik DF ??? ja wole zetora

Pięknie uzasadniłeś swoja odpowiedz :angry: Sory ale czytając twoje posty Chota to tylko czytam "Wole ....... bo jest lepsze" albo " Powiem krótko ZETOR" Jesli nie wiesz nic na dany temat to sie w nim nie wypowiadaj. Moze chcesz tylko sobie posty nabić ? A ze w HP nie mozna to piszesz bez sensu w tematach gdzie ktos by sie chciał czegoś dowiedzieć :angry: Przemyśl to co napisałem :)

Sorki ze schodzę z tematu ale nie wytrzymałem i musiałem to napisać.

A co do Tematu to w Same nie ma silnika DF.

kris14    259
A co do Tematu to w Same nie ma silnika DF.

Jeżeli miałeś na myśli Explorera Range3 to jest on wyposażony w silnik Deutz 2012 czyli taki sam jak w DF Agrofarm.

cezar1111    0

ja sam jestem posiadaczem ciągnika same explorer 90 ma małe spalanie jest zwinny chcem coś zmienić na prow coś z nowego a forttera jest lepiej wyposażona i tańsza a coś z innych ciągników byście polecali

timasz    52

moze i jest lepiej wyposazona ale jej jakosc nie jest zbyt dobra (niektozy pisza ze awaryjnosc jest podobna do pronara) sam rozmawialem z serwisantem pewnej firmy i mowil mi ze jakosc zetora to juz raczej wspomnienie poprostu cena jest adekwatna do jakosci

Ferdek07    62
moze i jest lepiej wyposazona ale jej jakosc nie jest zbyt dobra (niektozy pisza ze awaryjnosc jest podobna do pronara) sam rozmawialem z serwisantem pewnej firmy i mowil mi ze jakosc zetora to juz raczej wspomnienie poprostu cena jest adekwatna do jakosci

Czyli co nie warto przepłacać za proxime lepiej kupić pronara 82SA (ponad 10 tyś tańszy) a mniej pali i lepszy uciąg ma a psuje się nie iwecej od proximy ( oj słyszałem to już od kilku osó:) :)

Ferdek07    62
ja sam jestem posiadaczem ciągnika same explorer 90 ma małe spalanie jest zwinny chcem coś zmienić na prow coś z nowego a forttera jest lepiej wyposażona i tańsza a coś z innych ciągników byście polecali

Cezar chcesz zmienić eksplorera na forterre?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17
    • Przez kopokop
      Witam jaki byście polecili ciągnik do pługa unia atlas 5 skib.Ziemie lekkie .
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez jasikor
      Witam 
      Planuje zakup ciągnika o mocy 140-150 km. Pod uwagę biorę JD 6155 M POWER QUAD ECOSHIFT  oraz MF 7615 DYNA 6 ewentualnie 7614 DYNA 4. Wyposażenie ciągników miałoby być podstawowe wraz z przednim TUZ-EM i WOM-em oraz amortyzacja przedniej osi i kabiny. Chciałbym usłyszeć opinie właścicieli i użytkowników obu modeli, podzielenie się spostrzeżeniami. Chciałbym trochę dowiedzieć się na temat silników AGCO POWER stosowanych w MF - wady i zalety w stosunku do Perkinsa, spalanie, awaryjność. 
      Ceny obu modeli są podobne. proszę o pomoc i podzielenie się swoim doświadczeniem i uwagami.