Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mrmtz82

Problem z podnośnikiem Mtz 82

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mrmtz82    0

Mam problem z podnośnikiem w Mtz 82 gdyż olej jest zimny to nie che mi podnieść tylnego podnośnika ( hydraulika zewnętrzna działa bez zarzutów) a pompa daje takie ciśnienie że silnik na obrotach przysiada. Dopiero gdy ta dźwignie od podnoszenia ( ta z boku siedzenia) dam do samego dołu i stopniowo i powoli będe ja unosił do góry wtedy zaczyna podnosić ( oczywiście tą od rozdzielacza nic nie robię bo aż strach żeby pompa nie pękla) dopiero gdy sie troche olej rozgrzeje i zaczyna robić to ja daje na sam koniec za siedzenie i wtedy robię tylko ta przy szybie. Dodam ze na dociążaniu wszystko jest ok, tylko przy podnoszeniu taki problem występuje. Prosił bym o pomoc. Bo nie wiem czy ten rodzielacz odłaczyć co jest przy siedzeniu i dać bezpośrednio z rozdzielacza na siłownik, bo ten rozdzielacz przy siedzeniu to jest drogi.

Gość lucek279   
Gość lucek279

to przez ten rozdzielacz trzeba dobrze trafić w taki punkt ja sprzedałem 1025 po 2 latach bo podnośnik siadł całkiem i skrzynia mnie denerwowała.

zbigi123    4

Ten rozdzielacz pod siedzeniem ci siadł. Ja bym na twoim miejscu wymienial a nie odłączał, bo ci zostanie dociązenie.

Wiadomość z agroFakt.pl

maxtronix    1

Troszkę inwencji własnej: ściągaj siedzenie, wypuść olej, odkręć obie dzwignie przeciążeniowe, cztery nakrętki i regulator masz na wierzchu. Być może pękła sprężyna,wypadł śrut lub coś innego blokuje regulator,a tak swoją drogą ja obie dzwignie wyrzuciłem i skończyły się problemy z podnośnikiem .

mrmtz82    0

Witam problem rozwiązany. Rozebrałem ten regulator pod siedzeniem ale okazało się że całkowicie nie potrzebnie ponieważ wina leżała w tych ala szybkozłączach co wychodzą z tego regulatora i wędrują do siłownika. Rozebrałem je i wyrzuciłem z nich kulki i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ale dziękuje za pomoc, bo inaczej nie wiedział bym od którego rozdzielacza zaczynać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować