Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

jutro muszę to przetestować ...bo ferdek słabo mi pali na początku myślałem że to wina akumulatora a raczej baterii bo mam taka malutka baterie zapomniałem jaką ale dobra jest

---------

dzisiaj zrobiłem tak jak pisałeś i ciągnik w ogóle nie chciał zapalić..nie odezwał się ani szmerkiem myślałem że się totalnie załamie

Edytowane przez andrzej2110
łączenie postów
Opublikowano

Żeby nie zakładać nowego tematu napisze tutaj. MF smigał z kultywatorem, po zatrzymaniu (zejście do obrotów jałowych) wypluł nagle troche płynu chłodniczego, prawdopodobnie przez korek zbiornika wyrównawczego. Skąd w układzie chłodzenia wytworzyło sie takie nadciśnienie? Był zapowietrzony? Dodam że temperatura silnika była cały czas w normie, stan płynu aktualnie nieznany, prawdopodobnie właściwy ale dawno nie sprawdzany.

Opublikowano
Do @Mirasek bardzo mozliwe ze uszczelka pod głowicą pusciła ,cisnienie z któregos cylindra poszło do układu chłodzenia i z tad te cyrki ale to tylko moje przypuszczenia.

Nie wykluczam takiej opcji ale po tym incydencie zaorałem kilka hektarów i nie było żadnych niepokojących obiawów, poza tym wywalona uszczelka raczej cały czas pompowała by ciśnienie w układ. Musze obserwować czy nie ubywa płynu chłodniczego. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Opublikowano
Moze być równiez nie do konca drozny przewód powrotny do zbiorniczka lub korek przy zbiorniczku przez to tworzy sie cisnienie w układzie i w rezultacie wysadza płyn.

Dzisiaj przejżałem wszystko dokładniej i znalazłem winowajce. Zaciśnięty był przewód od nadmiaru w zbiorniczku i prawdopodobnie stąd ten skok ciśnienia które nie miało jak uciec. Także trafiłeś w 100% :rolleyes: dzięki za zainteresowanie problemem.

Opublikowano
chłopaki mam jeszcze jeden problemik...jakiego oleju dolać jak mam mało w silniku bo nie wiem jaki jest zalany???doradzcie coś... jutro mam jechać w trasę i szkoda mi silnika

Pytałeś już w tym temacie...

mam znowu pewny problemik... mam trochę mało oleju w silniku w moim MF i nie wiem jaki tam olej jest zalany... a jak bym chciał zmienić to jaki sie leje ?? mineralny, czy jaki????

...a ja odpowiedziałem

Primo to w używanym ciągniku bym nie dolewał tylko odrazu wymienił na nowy ale... Najbezpieczniej zalać minerałem 15W40 dobrej klasy. Ja w swoim mam lekkobieżny półsyntetyk Total 10W40 i na oleju tej lepkości ciągnik jeździ od początku. Jeżeli bardzo chcesz zalać go półsyntetykiem to polecam Valvoline MaxLife Diesel 10W40 do silników z wiekszym przebiegiem, ale najlepiej wymień olej na dobry minerał.

...ale chyba nie dociera do Ciebie że odrazu po kupnie używanego ciągnika należy wymienić olej na nowy. Jeśli od tamtej pory nawet nie ogarnąłeś problemu z niskim stanem oleju to współczuje dla tego MF'a że trafił w takie ręce B) Wymiana oleju z filtrem to koszt ok. 200zł i góra pół godziny roboty.

 

Możesz dolać jakiegoś oleju i jechać w trase ale nie wiesz czy ten który masz zalany nie jest stary i przepracowany, może mieć już znikome właściwości smarujące... B)

Opublikowano

wiesz on w sam raz przed sprzedażą oleje miał wymienione...typ pokazywał kartkę z ostatniego przeglądu tylko że nie wie jaki tam olej jest...olej ma przepracowane z 50 MTH...a wymiana była na pewno bo ten typ który te ciagniki sprowadza ma kumpla który jest szefem serwisu MF JD itd

Opublikowano

Zawsze stosuje zasade ograniczonego zaufania, zrobienie pieczątki serwisu MF to koszt kilkunastu złotych, poza tym powinien dać Ci książke czy cokolwiek z informacją o ostatnim przeglądzie, w tym zalanych olejach... Ale załóżmy ze olej jest świerzy. Najlepiej skontaktowac sie ze sprzedającym i zapytać co wlał skoro miał na to jakiś papier. Tylko dlaczego zostawił go sobie?? Może pokazuje go przy każdym sprzedawanym MF B)

Opublikowano

on zazwyczaj sprowadza JD...a olej będe zmieniał na wiosnę filtry i wszystko cały komplet...i potem bede wiedział co i jak...ja książkę serwisowa mam ale tam jest tylko napisane od jakich motogodzin do jakich i tyle no i pieczątki ....no a po francusku czytać nie umiem

Opublikowano
jutro muszę to przetestować ...bo ferdek słabo mi pali na początku myślałem że to wina akumulatora a raczej baterii bo mam taka malutka baterie zapomniałem jaką ale dobra jest

---------

dzisiaj zrobiłem tak jak pisałeś i ciągnik w ogóle nie chciał zapalić..nie odezwał się ani szmerkiem myślałem że się totalnie załamie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez lesio321123
      Witam w Mf 6480 dynashift rozłącza jazdę gdy ciągnik się nagrzeje ciśnienie pozostaje 17bar na wszystkim kody błędów 218 i 222
      mial ktoś podobny przypadek czujnik dźwigni zmiany biegów wymieniony 


    • Przez Rolnik8888
      Witam mam problem z podnośnikiem mianowicie świeca się dwie diody jak na zdjęciu podnośnik nie reaguje ani na podnoszenie ani na opuszczanie od czego zacząć ciągnik MF 5455

    • Przez kapel22
      Witam mam masseya fergusona 6465 silnik perkins przekładnia dyna 6 2005r 
      Problem polega na tym że rewers szarpie był u mnie jeden mechanik nie pomógł drugi powiedział aby zakupić nowy elektro zawór co zrobiłem założyłem go nadal nic nie pomogło może jest delikatnie lepiej ale to nadal nie to jak powinno być ciągnik na ogół nie chce przejść kalibracji wyświetla się błąd t2.13 rozmawiałem z jeszce jednym mechanikiem który powiedział że może podjąć się próby wymuszenia w jakiś sposób tej kalibracji ale powiedział że miał takie przypadki ze przekładnia po tym wymagała remontu nie wiem co teraz robić czy ryzykować czy ktoś wie co zrobić aby ten błąd zniknął czy ściągać tego mechanika i najwyżej zrobić remont przekładni czy pozbyć się tego ciągnika 
    • Przez zbyszekku
      dotyczy mf 6160 ale ten zawór występuje w większości chyba MFow z tych lat

      Mam taki objaw ze jak traktor postoi to olej spływa i zapowietrza się sprzęgło i hamulce.
      Do pompek hamulcowych idzie przezroczysty przewód i widać ze jest pusty bez oleju
      podejrzewam zaworki zwrotne albo jakąś nieszczelność i ciągnie powietrze
      kiedyś musiał postać 2 tygodnie żeby się zapowietrzył a teraz to juz kilka godzin wystarczy
      i teraz pytanie na schemacie są 2 zawory zwrotne poz 2 i poz 18
      18 jest nierozbieralny i wg serwisówki on odpowiada za 0.7 bara do odpowietrzania pompek
      2 to chyba 5 bar na chłodnicę ale tez możne spuścić olej w powrót

      17 bar jest poprawne wszystko co ma działać działa 

      tylko na postoju to spływanie oleju 
      ktoś się spotkał z takim objawem i wie co to za przyczyna?
      gdzie szukać?

    • Przez chrap17
      Witam wszyskich..
      Może głupie pytanie, ale potrzebuje pomocy w lokalizacji odmy olejowej w Massey Ferguson 6140 rok 1997.
      W pokrywie zaworów jest tylko weżyk który schodzi na doł ciagnika i tyle.. 
      Pytam dlatego że mam objawy zapchanej odmy..
      Silnik po kapitalnym remoncie i wypluwa mi olej uszczelka z przodu pokrywy rozrządu.. tak jakby cisnienie sie tworzyło w komorze korbowej. 
      Szukam jakiej kolwiek przyczyny. Może ktoś z was miał podobny problem..

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v