Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

a mianowicie chodzi o ...

ostatnio jak robiłem cos moim ferdkiem w polu no i było gorąco chciałem włączyć sobie nawiewy no i ja włączam a tu klima wyłączyłem przełączyłem na nawiewy a tu znowu klima... da się to jakoś naprawić żeby był i nawiew i klima a nie tylko klima??? a i jeszcze jedna sprawa...

mam bardzo szeroko rozstawione koła w ciągniku no i chcemy z ojcem zrobić tak żeby tylne koła się chowały pod błotnik ale nie wiem czy przód tez da się zwężyc ?? ?bo z tego co wiem to przód i tył musi iść równo...

Edytowane przez Balzak
Ortografia
Opublikowano (edytowane)

no ja mysle nad tym zeby same te pierscienie co sa przy ciascie obrócic na druga strone bo jak zmienie kola z lewe na prawe to wetle beda w srodku

a tak bedzie malina

Edytowane przez Balzak
Ortografia
Opublikowano (edytowane)

ja mam w deutzu wentylnice (??) od środka i niczemu nie przeszkadza.

---------

agroplus 80.a na przodzie tez możesz tak zrobić zęby zamienić kola.

Edytowane przez andrzej2110
połączenie postów i błedy
Opublikowano

W twoich felgach masz wiele możliwości ustawienia szerokości i nie powinno być z tym problemu. Możesz odwracać obręcz, albo "gwiazdę" albo też całą felgę. jak bieżnik będzie w odwrotną stronę to po prostu zamieniasz koła. Jak masz instrukcję od tego MF-a to powinny tam być pokazane wszystkie warianty.

 

Wydaje mi się, że to są felgi TITAN (nazwa powinna być gdzieś wybita na feldze), jeżeli tak to:

W tylnych odwróć gwiazdę i przykręć obręcz od zewnątrz, a w przednich nic nie odwracaj, tylko przykręć obręcz od wewnętrznej strony gwiazdy.

Ja mam tak ustawione w swoim MF-ie

Opublikowano

Z kołami to tak jak MichalR pisze, masz wiele możliwych kombinacji. Wentyle do środka w niczym nie przeszkadzają (ja mam tak z tyłu). Co do klimy to rozumiem że nie da sie jej wyłaczyć? Możesz wrzucić foto sterowania nawiewem? Tam są trzy pokrętła (klima, wiatrak, grzanie) czy jakieś guziki jeszcze? Aha, klimy bez wentylatora nie włączysz ale powinno sie dać dmuchać wentylatorem bez klimy.

Opublikowano (edytowane)

jest trzy pokrętła i pierwsze jest od tego czy to jest klima czy wentylator i ono chyba nie rozłącza a z reszta jak będę miął aparat to zrobię fotkę to pokaże o co biega ... no a z tymi felgami jutro musze zrobić bo za szeroki jest ... a powiedzcie mi jak to jest z bitnikami z przodu... one musza być ruchome czy one są sztywne bo wiem ze u kumpla w samicy błotniki są ruchome ...

Edytowane przez Balzak
Dużo literówek
Opublikowano
wrzucice fotki jak to jest zamocowane i wogule jak ta ramka blotnika wyglada to ja cos zrobie

Oryginalna wygląda tak jak w załącznikach i jest regulowana. Musisz mieć dobry sprzęt na warsztacie aby coś podobnego wykonać. Ja bym zrobił to inaczej, do grubego płaskownika z dziurami na śruby dospawał pionowo i poziomo dwie rurki zagięte pod kątem 90st. zachodzące na koło i na to dał ten plastik. Oczywiście wspawałbym tez odkosy wzmacniające konstrukcje z cieńszego płaskownika bo to wszystko bedzie drgać i może sie urywać. Poziomą rurke starałbym sie wyprofilować możliwie blisko koła aby nie ograniczać skrętu. To była by chyba najprostsza do wykonania ramka na błotnik.

post-1856-1192445691_thumb.jpg

post-1856-1192445705_thumb.jpg

post-1856-1192445712_thumb.jpg

post-1856-1192445721_thumb.jpg

Opublikowano (edytowane)

dzieki za foto ja buraki skoncyzlem teraz musze 4 ha ferdkiem ****** i bede robil te blotniki

ojcu pokaze co i jak

i bedzie malina:D

 

 

 

 

mam znowu pewny problemik... mam trochę mało oleju w silniku w moim MF i nie wiem jaki tam olej jest zalany... a jak bym chciał zmienić to jaki sie leje ?? mineralny, czy jaki???? no i jeszcze jedna sprawa gdzie jest zbiornik na płyn do spryskiwaczy??? czy to taki zbiornik który mieści sie pod kabina z prawej strony przy schodkach??

 

Cenzura a zarazem zwracaj uwagę na ortografię!!! oraz Używa sie opcji Edycja a nie piszesz posty jeden pod drugim

Edytowane przez Balzak
Opublikowano

Primo to w używanym ciągniku bym nie dolewał tylko odrazu wymienił na nowy ale... Najbezpieczniej zalać minerałem 15W40 dobrej klasy. Ja w swoim mam lekkobieżny półsyntetyk Total 10W40 i na oleju tej lepkości ciągnik jeździ od początku. Jeżeli bardzo chcesz zalać go półsyntetykiem to polecam Valvoline MaxLife Diesel 10W40 do silników z wiekszym przebiegiem, ale najlepiej wymień olej na dobry minerał.

Opublikowano
kurde to jest cos neitak z ta wentylacja

nieraz nietrzeba klimy a tu co wlacze

a jak ja zaczne sam rozbeirac to juz nic niebedize dzialac

co do klimy to masz 2pokrętła i jeden suwak

suwak służy do ciepłego lub zimnego nawiewu i jest połączony z klimą albo z wentylatorem

jedno pokrętło chyba ze śnieżynką to jest do klimy, im bardziej nakręcone to klima bardziej pracuje tak jak suwak pokazuje (ciepło albo zimno)

a 2 pokrętło to stopień dmuchawy który pompuje do ciebie chłód albo ciepło :)

 

oczywiście jeśli masz pokrętło od klimy przekręcone na zero to klima nie działa :)

post-999-1192738211_thumb.jpg

post-999-1192738277_thumb.jpg

Opublikowano

jak narazie nie mam aparatu:/ ale niedługo będę miał filmik z orania i zdjęć w kij wrzucę wszystko :)

 

chłopaki mam sprawę do was .... słyszałem ze w fergusonie zamiast grzania świec jest coś innego co ułatwia palnie powiedzcie mi w jakiej pozycji kluczyka to się włącza ???

Opublikowano
chłopaki mam sprawę do was .... słyszałem ze w fergusonie zamiast grzania świec jest coś innego co ułatwia palnie powiedzcie mi w jakiej pozycji kluczyka to się włącza ???

a przypadkiem nie jest to swieca plomieniowa?? :D

Opublikowano
chłopaki mam sprawę do was .... słyszałem ze w fergusonie zamiast grzania świec jest coś innego co ułatwia palnie powiedzcie mi w jakiej pozycji kluczyka to się włącza ???

u mnie jest to w tej samej pozycjii co rozruch, ale żeby odpalić musze wcisnąć do końca pedał sprzęgła.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez lesio321123
      Witam w Mf 6480 dynashift rozłącza jazdę gdy ciągnik się nagrzeje ciśnienie pozostaje 17bar na wszystkim kody błędów 218 i 222
      mial ktoś podobny przypadek czujnik dźwigni zmiany biegów wymieniony 


    • Przez Rolnik8888
      Witam mam problem z podnośnikiem mianowicie świeca się dwie diody jak na zdjęciu podnośnik nie reaguje ani na podnoszenie ani na opuszczanie od czego zacząć ciągnik MF 5455

    • Przez kapel22
      Witam mam masseya fergusona 6465 silnik perkins przekładnia dyna 6 2005r 
      Problem polega na tym że rewers szarpie był u mnie jeden mechanik nie pomógł drugi powiedział aby zakupić nowy elektro zawór co zrobiłem założyłem go nadal nic nie pomogło może jest delikatnie lepiej ale to nadal nie to jak powinno być ciągnik na ogół nie chce przejść kalibracji wyświetla się błąd t2.13 rozmawiałem z jeszce jednym mechanikiem który powiedział że może podjąć się próby wymuszenia w jakiś sposób tej kalibracji ale powiedział że miał takie przypadki ze przekładnia po tym wymagała remontu nie wiem co teraz robić czy ryzykować czy ktoś wie co zrobić aby ten błąd zniknął czy ściągać tego mechanika i najwyżej zrobić remont przekładni czy pozbyć się tego ciągnika 
    • Przez zbyszekku
      dotyczy mf 6160 ale ten zawór występuje w większości chyba MFow z tych lat

      Mam taki objaw ze jak traktor postoi to olej spływa i zapowietrza się sprzęgło i hamulce.
      Do pompek hamulcowych idzie przezroczysty przewód i widać ze jest pusty bez oleju
      podejrzewam zaworki zwrotne albo jakąś nieszczelność i ciągnie powietrze
      kiedyś musiał postać 2 tygodnie żeby się zapowietrzył a teraz to juz kilka godzin wystarczy
      i teraz pytanie na schemacie są 2 zawory zwrotne poz 2 i poz 18
      18 jest nierozbieralny i wg serwisówki on odpowiada za 0.7 bara do odpowietrzania pompek
      2 to chyba 5 bar na chłodnicę ale tez możne spuścić olej w powrót

      17 bar jest poprawne wszystko co ma działać działa 

      tylko na postoju to spływanie oleju 
      ktoś się spotkał z takim objawem i wie co to za przyczyna?
      gdzie szukać?

    • Przez chrap17
      Witam wszyskich..
      Może głupie pytanie, ale potrzebuje pomocy w lokalizacji odmy olejowej w Massey Ferguson 6140 rok 1997.
      W pokrywie zaworów jest tylko weżyk który schodzi na doł ciagnika i tyle.. 
      Pytam dlatego że mam objawy zapchanej odmy..
      Silnik po kapitalnym remoncie i wypluwa mi olej uszczelka z przodu pokrywy rozrządu.. tak jakby cisnienie sie tworzyło w komorze korbowej. 
      Szukam jakiej kolwiek przyczyny. Może ktoś z was miał podobny problem..

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v