Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio kupiłem akumulator od stara do c-330. Jego wymiary to, szerokość 22 cm wysokość 22cm i długość 50 cm. Nie mieście się na starych tackach więc pomyśleliśmy tatą aby zamontować go na prawym błotniku ( od strony rozdzielacza hydrauliki). Pełnił by funkcje ''podłokietnika''. Tak dla jasności akumulator jest jeden. Wiec mam prośbę jakie macie pomysły na zamontowanie?? Z góry dziękuje

 

Wiesmak243.

 

Ps. Od czego polecalibyście bardziej alternator od stara 200 czy poloneza??

Opublikowano

Co was podkusiło by kupić taki akumulator?. Trzeba było pomierzyć jakie może mieć maksymalne wymiary i w katalogach producentów lub w sklepie kupić akumulator o jak największej pojemności w tych wymiarach. Tak robiłem z akumulatorem do władimirca i znalazłem 12V 140ah i tysiącu A prądu rozruchowego, który zmieścił się do tej fabrycznej wanny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v