Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
juzef

prasa simpa blacharka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
juzef    0

A więc przymierzam się do kupna prasy wysokiego zgniotu simpa z 224 pomarańczową:P:o:) Jadę na oblędziny w piątek ale niestety prasa nie posiada prawej (parząc od przodu) górnej blachy ta co łańcuchy zasłania :D i nasuwa się pytanie gdzie tak ową osłonę mógłbym nabyć a i czy jest coś takiego jak możliwość dokupienia drabinki:P prasa kosztuje 6500zł beżowa z przeciwwagą

stan b.dobry 1 właściciel nie posiada drabinki ale zaczep ma:) a i czy to prawda że bezowe miały podbierak mniejszy o 10cm???

z góry dzięki i czekam na odpowiedz:) :P

Ptaq    0

akurat tą blachę mam nie mam prasy,ale tata kiedyś pracował w kółku na tej prasie i taką blachę nabył xD.Szczerzę to Ci zazdroszczę też bym taką kupił,a o tym żeby podbierak miała krótszy o 10 cm to nie słyszałem,ale nawet jeśli tak jest to w transporcie będzie lepsza bo ciut krótsza,a jeśli nie będzie zbierać całego paska słomy to zawsze można ją udoskonalić w jaką gwiazdę po prawej stronie składaną do transportu ;) takie jest moje zdanie B)

Wiadomość z agroFakt.pl

bhp bhp:) może i masz rację, ale w sumie to przecież bez tej blachy prasa funkcjonuje normalnie, można ją założyć chyba tylko ze względu na aspekty wizualne...

juzef    0

a więc będę robił bez:P

jadę jutro oglądać a jak będzie dobra to kupuję:)jak będzie u mnie to się pochwalę i ocenicie:D

versus    16

Podajnik u mnie leży nieużywany, jakbyś mądrze mówił to moze byśmy się dogadali ;p

juzef    0

Gdy pojechałem okazalo się że prasa jest sprzedana ale za to kupiłem czerwoną z 1993 roku nieco drożej 7800 ale drabinkę przeciwwagę i zaczep ma oby dobrze tylko chodziła:P

endrju00711    11

Szkoda że nie widziałem tematu prędzej bo sąsiad ma taką prase na sprzedaż z przeciwwagą drabinką i zaczepem i mówi że jak by ktoś mu dał 5000zł to by sprzedał bo szkoda że to stoi bezczynnie. Zaoszczędziłbyś sporą kasę, życze bezawaryjnej pracy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Marcinek178
      Panowie prasę posiadam od niedawna, chciałem ją dziś wypróbować no i problem od razu powstał. Mianowicie nie wiąże mi kostek z prawej strony tzn. niby wszystko dobrze, ale gdy wiązka jest już na wylocie to obcina ten prawy sznurek. niby znajomy próbował coś regulować w aparacie ale nic nie pomogło. W czym może tkwić problem i jak go zdiagnozować. Nie znam sie na prasach więc proszę o wyrozumiałość. Dodam że prasa jest z 1986 roku. aparaty wyglądają na oryginalne. Dziękuje wszystkim którzy mi pomogą.
    • Przez MF675ursus
      Posiadam sipmę Z224/1, pracuje ona z podajnikiem na przyczepę przez co prędkość pracy nie jest oszałamiająca, co powoduje "wypluwanie" materiału z podbieraka. Z tego co wiem Sipma jest wzorowana na prasach Deutz Fahr serii HD, które wyposażone są w "blachę", przytrzymującą materiał na podbieraku- film poniżej, nagrywane kalkulatorem:

Sprawdzi się takie rozwiązanie w rodzimej konstrukcji, czy to pic na wodę, i tak materiał z podbieraka przy wolnej jeździe będzie uciekał?
    • Przez roki342
      Witam ! 
      Mam problem z moją prasą - mianowicie jest to prasa Welger AP 41, a problem polega na tym, że jedna strona nie wiąże kostek. Podczas pracy zauważyłem, że sznurek ześlizguje się z chwytaka. Co zrobić ? W czym tkwi problem ? 
      Załączam zdjęcie aparatu wiążącego i mam na myśli chwytak zaznaczony zieloną kreską (zdjęcie z internetu, u mnie jest problem na lewym chwytaku).
    • Przez pit17
      Witam
      Co moze byc przyczyna nie dzialania wlacznika aparatow wiazacych
    • Przez chrobi123
      tak jak w temacie prasa kostkująca sipma z 224/1 robi jeden długi balik, jak się weżmie popchnie ten płaskownik co jest regulacja balika to utnie i zwiaże a sama nie chce, co to może być, pomocy