Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grego

EHR Case MX 135

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
grego    218

witam

Po zapaleniu ciągnika miga przyciski od podnoszenia/opuszczania podnośnika i nie działa. Kiedy poruszę tym dużym pokrętłem od ustawiania jak nisko ma opuszczać wtedy przycisk przestaje migać i działa jak należy. Na wyświetlaczu świeci się 0. Czy to tak ma być czy coś jest nie tak, ciągnik mam od niedawna

Wiadomość z agroFakt.pl

grego    218

nie chciałem zakładać nowego tematu to się tu spytam. Gdzie w tym modelu znajdują się bezpieczniki...? coś nie mogę ich znaleźć

Vladoo1    9

na środkowej konsoli z lewej strony jak siedzisz na fotelu kierownika trzeba wychaczyć delikatnie z wciskanych bolców :)

tomas    0

koledzy to jest prawidłowo że miga. Tym pokretłem aktywuje się właśnie działanie ehr. Miganie znak dla operatora. A jak nie miga to spalona jest żaróweczka w tym przełączniku i zapewne wyświetla błąd z kodem 4

Jakolak    0

koledzy to jest prawidłowo że miga. Tym pokretłem aktywuje się właśnie działanie ehr. Miganie znak dla operatora. A jak nie miga to spalona jest żaróweczka w tym przełączniku i zapewne wyświetla błąd z kodem 4

....a co oznacza naprzemienne wyświetlanie F i H?

Mam taki problem w MX 120, podnośnik bardzo wolno działa.

grego    218

nie jestem specem ale to coś z czujnikiem pozycyjnym, ten z tyłu na siłowniku. Sprawdź połączenia czy coś nie zaśniedziało. Jeśli nie pomoże to miernikiem trzeba sprawdzić czujnik i czy dochodzi do niego napięcie

darkuspinex    0

witam mam pytanie odnośnie Ehr w case maxxum 110 x-line jak się nim obsługiwać ponieważ zapala mi się diotka z książką i nic nie działa czytałem w instrukcji i też nie mogłem podnośnika ustawić proszę o odp

ps nie chcę serwisu wzywać bo jak mnie skasują to szok

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować