Skocz do zawartości
kukum

Felgi przednie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Felgi

Wiadomość z agroFakt.pl

kukum    7

Z tymi lożyskami sie nie zgodze ,bo

mam juz traktor ok 25 lat i nie zmienialem lozyska sasiad który ma nowszy przód musi zmieniac tak co ok 4 lat i jak to idzie to niewiem

seweryn20    656

Do zmiany jest czop i piasta. A to juz troche kosztuje. Faktycznie w 18-kacxh częściej siadaja łożyska i wyrabiaja się piasty pod zewnętrzymi szelami łożysk. Same felgi też libią popękać szczególnie jak wozi się z przodu pług do odśnieżania.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

stojar    1

Witam

Czy jest mozliwosc kupienia felgi 16 na przód z czterma otworami jak w 18 ??

Witam udało się znaleść jakieś 16 calowe felgi pasujace zamiast 18??

przeglądając ogłoszenia trafiłem na coś takiego

http://moto.allegro.pl/ursus-c-4011-i2100285071.html

ktoś się orientuje od czego mogą być przednie felgi ??

seweryn20    656

Fajna 40-ha. 60-ka przy niej to kupka tandetnego żelaza. Felga wyglada na żuka lub warszawe po przeróbce na cztery śruby.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Filipoo    14

hmmm jakoś miesiac temu były felgi 16 na 4 śruby takie felgi sa przy małych starych zetorach np 3011

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
    • Przez yacenty
      Witam!
      powoli decydujemy sie z ojcem na przejscie na duze bele slomy, do tego bedziemy raczej potrzebowac TURa
      co myslicie zeby zalozyc TURa do 3p?
      nie bedzie za lekki ciagnik? jak to sie bedzie spisywalo?
      macie moze podobny ciagnik z turem?
      jak wyglada sprawa załadunku, rozładunku bel albo duzych wiazek przy uzyciu tura?
      jak wyglada sprawa robot ziemnych? podsuwania obornika?

z góry dzieki za informacje

doradzcie tez jakiego tura szukac? nowego na co patrzec przy sprzecie uzywanym?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez pawlus224
      Mamy z tato okazje kupic orginał c-360 3p z 1987roku z przebiegiem 2,5tys mth w którym silnik jest raczej do remontu bo podobno coś stuka.Ciągnik ten wstępnie kosztuje 10 tys zl,ale stoi kilka lat niejeżdżony a przedtem pracowali na nim różni najemnicy więc dodatkowo jest pogięty , ma orginalne opony . Ogólnie wygląda brzydko , ale poza silnikiem nikt niczego nie rozkręcal. Czy warto kupić ten ciągnik? chodzi mi o to czy sie to opłaci,bo co do mocy itp. to mam juz jednego 3p więc wiem co i jak.
    • Przez Tadeusz1212
      Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa C-360. Najbardziej mi chodzi o pług, agregat uprawowy, siewnik.
    • Przez Tadeusz1212
      Mój C-360 w obciążeniu maksymalnym pali około 6 litrów a w minimalnym około 5 litrów. A ile wam palą wasze C-360 ???