Skocz do zawartości
dorek13169

Pomocy!!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dorek13169    3

Proszę o pomoc :( Mam sąsiada który nostop odoruje od miedzy i zrobił dół na 0.5 m nie mogę podjechac żeby odorac od miedzy bo jak bym podjechał to bym ciągnik przewalił ale to nie jest najgorsze najgorsze jest to ze on sie woruje w moje pole i nie mam jak od orac co mam zrobic proszę o pomoc :(ztalerzowałem miedze ale nie wiem czy doprze zrobiłem :( co mam robic??

Karol445    33

Najpierw to chyba powinieneś z nim pogadać żeby tego nie robił może sie z nim dogadasz Jeśli nie bedzie chciał z toba gadać to pozostaje ci wezwanie na pole geodety i wyznaczenie granicy twojej działki która jest nienaruszalna jeśli i tego nie będzie respektował to juz tylko sprawa w sądzie pozostaje

Wiadomość z agroFakt.pl

KarolTD90    148

Najpierw to chyba powinieneś z nim pogadać żeby tego nie robił może sie z nim dogadasz Jeśli nie bedzie chciał z toba gadać to pozostaje ci wezwanie na pole geodety i wyznaczenie granicy twojej działki która jest nienaruszalna jeśli i tego nie będzie respektował to juz tylko sprawa w sądzie pozostaje

Tak tylko wszystko jest dobrze gdy on tą wytyczoną przez geodete miedze zaakceptuje bo jeżeli nie to można się latami sądzić i w sady wpompować tyle pieniędzy że ta działka nie jest tego warta . glupie polskie prawo ;[

dorek13169    3

no gadałem ale on odorał teraz do samej gliny aż ;[miał tam inny chłop tez i sparawa trwała 6 lat ale wygralismy a teraz inny ma dzierżawe i oo a wtedy to na 600m worał sie przy samym końcu 5 m :( dziękuje

a policja może coś zrobic?

KarolTD90    148

Policja niewiele może zdziałać ;[ Np za niszczenie znaków granicznych jest mandat ale to ciężko udowodnić jak by policja przyjechala jak on miedze wyoruje to tak ale jak przyjada i sprawcy tam nie będzie to już lipa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jarekvip99
      W ciagu tygodnia bede mial przepisane gospodarstwo jakie urzedy musze odwiedzic po notariuszu?? Na pewno Krus ale co jeszcze aby wszystkie formalnosci z rozpoczecie dzialalnosci rolniczej byly spelnione?
    • Przez Arek84
      Witam, tak jak w temacie we czwartek dostałem zawiadomienie  z sądu zamiejscowego który zajmuje sie księgami wieczystymi o zmianie powierzchni działki z 1 ha 1984 m2 na 1 ha 1440 m2. Co w takiej sytuacji robić? dodam ze działka była mierzona przez arimr we wrześniu 2016 a w marcu 2017 miałem info że będzie mierzyła gmina i widać te 550m2 namierzyli mniej...Co w takiej sytuacji robić gdy się nie zgadzam z tym miał ktos. podobny przypadek??
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kellerman1
      Witam, jestem w trakcie poszukiwań dzierżaw ziemi, i kiepsko mi idzie.
      Czy jest realne jeszcze na dzień dzisiejszy o dzierżawę wiekszych powierzchni 50,100,150 ha.?Powiedzmy teren cała Polska
    • Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem.