fazim

Problem z rozsiewaczem

Polecane posty

fazim    0

Witam

Mam problem z rozsiewaczem do wapna. Taśma podająca jest napędzana kołem, które jest napędzane kołem jezdnym. Problem jest wtedy gdy pole jest mokre to koło napędowe się ślizga i nie napędza taśmy. Ma ktoś jakiś sposób na to?

jobsik    0

Dziwne, jak koło może się ślizgać po polu i to jeszcze pod ciężarem wapna.

rami    14

tak to bardzo dziwne ja tak rozsiewałem wapno takim piastem i mi się nie ślizgało może ci taśme coś blokuje dlatego ci sie ślizga

Wiadomość z agroFakt.pl

fazim    0

Jak jest sucho to nie ma problemu. Tylko jak już trochę mokro jest to zaczynają się problemy.

Jobsik, nie ślizga się koło jezdne po polu. Mi chodzi o koło napędowe opierające się o koło jezdne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez toof
      Witam
      Chciałbym rozpocząć temat porównania dwóch na pozór identycznych konstrukcji tj. rozsiewacza firmy Langren i rozsiewacz firmy Altro.  Chciałbym zakupić któryś z tych dwóch rozsiewaczy i nie mam pojęcia który jest lepszy pod względem trwałości i niezawodności, dlatego proszę o pomoc głównie użytkowników, ale nie tylko. Z góry dzięki za pomoc.
      Pozdrawiam 
    • Przez darolee
      Witam.
      Padło mi dziś mieszadło. Po wstępnych oględzinach i obejrzeniu katalogu części online zdaje mi się, że trzeba zdemontować całą zasuwę. Wymieniał ktoś mieszadło w Axisie? może jakieś wskazówki.
    • Przez qnrafal
      Jak w temacie. Który z tych rozsiewaczy wydaje się wam lepszy? Rauch jest jednokomorowy, kv ma za to osiem łopatek o których to czytałem, że nie są takie wspaniałe jak zapewnia producent. Jakie są wasze opinie/ doświadczenia?
    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez czarny13_02
      Witam, zakupilem rozsiewacz Rauch Komet Zsb 900 i nie wiem jak się ustawia szerokość wysiewu bardzo proszę o pomoc. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj