Zaloguj się, aby obserwować  
grzen

szyby w kombajnie

Polecane posty

grzen    199

witam zakupiłem kabinkę do mego kombajna i chciałbym przyciemnić szyby.mam pytanie czy to jest dobra sprawa czy też uciążliwa no i jaki procęt przyciemnienia wybrać mam na myśli folię zciemniającą do samochodów :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

:blink: jezeli już się zdecydujesz to wybierz jak najmniejszy stopień przyciemnienia, w innym przypadku będziesz miał problem wieczorem :o


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

zakupiłem folię i opklejłem jedną małą szybę no i zabardzo zadowolony nie jestem ładnie wygląda ale niestety kabina jest stara to i szyby są stare no i mają jakieś chropowatości i jest ciężko przykleić no i widoczność jest nie bardzo po mimo że przyciemnienie jest 35%.przednią szybe chyba zrobię tylko do połowy :unsure: Cooler zastanowie się nad tym rozwiązaniem .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

u nas w jelonku sa przyciemnione, ale pewnie taka opcja kabiny, bo tez nie czesto widzialem przyciemnione

widocznosc b. dobra, w dzien nie razi a w nocy normalnie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

koledzy izydor i patryk zapewne u was są fabrycznie przyciemnione i to jest zupełnie inaczej a opklejanie folią to może być kiepsko. kolega asharot zapewne ma najwięcej racji :D

a tak na marginesie to nie wiem czy będzie co kosić bo ciągle leje, przenica już rośnie w kłosach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

kiedys na allegro widziałem chyba Fortschritta E512 z przyciemnionymi szybami, fajnie to wygląda, ale jak sie człowiek przyjrzy to można było zauwazyc drobne miejsca w których zbierał sie kurz :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj