Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kamil666p

Nazwa śruby do błotnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Śruby
kamil666p    0

Witam!!! Mam małe pytanko jak nazywa sie sruba co sie przykreca blotnik przedni do czopu??? Ona ma jakas nazwe??? Prosze o szybka odpowiedz z gory thx ;)xD

bobytempelton    160

To jest taka sama śruba jak do korbowodu w c330, ja mam kilka kg tych śrub, zawsze jak robię silniki to nie daje gwarancji jak nie zmienię śrub , szpilek i nakrętek.Ta śruba to groszowe sprawy:

http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/12476

Jeżeli chodzi ci o te 4 śruby na dól co dokręcają czop zwrotnicy do lagi, na górze ta jedna to śruba fi14mm o długości 7cm

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

seweryn20    786

Według katalogu jest to M14 x 1,5 x 50 mm do czopa zwrotnicy i M14 x 1,5 x 75 do wąsa kierownicy. Klasa twardości 8.8 zdaje się lub 12.9 nie jestem pewny.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez martin68
      witam mam pytanie gdzie można kupić siedzenie nowe albo używane do ursusa c 330 które było robione na licencji grammera takie jak to u Pawel330
      http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-330-image56274.html
    • Przez mf362
      Nowy kolorek.Czas na odświeżanie dachu ostatnio byl malowany 2010r walkiem.Tym razem natryskowo pistoletem
      Wiecie ile moze kosztowac nowa podsufitka do tego dachu?

• Przez c330ursus
      Potrzebuje namiary na firmy produkujące tłumiki ciągnikowe do ursusa i zetora
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam problem kupiłem nowy reduktor ciśnienia po zamontowaniu go i nabiciu ciśnienia około 5-6 bar psyknie powietrzem i cały czas ono ucieka z śrubki z dziurką lub dziurą obok tej śrubki. Obojętnie czy traktor jest na wysokich obrotach czy wyłączony cały czas ucieka powietrze aż do zera. Rozkręciłem reduktor posmarowałem ale to nic nie dało.
      Pozdrawiam
    • Przez uniwersarz
      Witam!
      Z góry przepraszam jeżeli piszę temat w nieodpowiednim miejscu, jestem nowy na forum. W moim c330 pojawił się problem z gazem ręcznym, polega on na tym, że gdy ustawiam dźwignię na minimum to obroty są zbyt wysokie, dawniej przy tym ustawieniu dźwigni obroty wynosily 500-600 i przy tym przygasała lekko kontrolka, w tej chwili ponad 800. Gdy dźwignię zamykam do końca, traktor nie gaśnie, muszę podnosić nogą gaz nożny do góry by traktor zgasł. Czy podpowie ktoś w jaki sposób wyregulować dźwignię? Czy należy to zrobić poprzez odkręcenie śruby z "koronką" na dole dźwigni? Przepraszam za użycie nieprofesjonalnych nazw, liczę na wyrozumiałość i pomoc tych którzy wiedzą jak rozwiązać problem.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.