Skocz do zawartości
Marrus

Czym zalepiacie bale ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bale
Marrus    0

Macie jakieś specialne taśmy do bali . Ja zaklejam dziury taśmą izolacyjną czarną , ale ona nie jest za dobra . Szukam jakiegoś czegoś do zaklejania . Dużo razy muszę zaklejać bo są krowy i ciasne podwórko to niekiedy krowa rogami chwyci a niekiedy ja nakręcając się ciągnikiem z zgrabiarką .

Tygrysek    21

w agromie można kupić specjalną taśmę do bel koszt ok20kilku zł ale mocno trzyma

karol012011    1

są takie specjalne białe taśmy które mozno trzymają,my zawsze zaklejamy taką taśmą rękaw jak jest jakaś dziurka, bo zawsze jest gratis taśma i nóż do rękawa

Wiadomość z agroFakt.pl

hodowca94    168

Ja czytałem że nie zaklei raczej niczym bo i tak się będzie psuła musi być owinięto jeszcze raz.

Ja zaklejam taka brązową kilka razy obok siebie i dobrze trzyma, rzadko kiedy się popsuje ewentualnie trochę przy dziurce ale to naprawdę mało.

krupekf16    6

Taka szara taśma zbrojona jest nawet nawet ale jak wieksze dziury to lepiej owinac jeszcze raz

damian40000    85

ja zaklejam zwykła szeroką taśma bezbarwną robię 3 albo 4 warstwy i jest ok. Miałem kiedyś ta specjalną taśmę za 20zł ale słaby miała klej.

atomik    145

kiedyś kupiłem na allegro specjalną do balot była super, potem inną ale już był szajs najleiej owinąć jeszcze raz jak się szybko zauważy bo jak po pewnym czasie to już po ptokach

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

lukasz321    1

ja okręcam folią... nie owijam na obijarce tylko chodzę wokoło belki jakieś 6 warstw... wcześnie przyklejałem taśmy ale one się odklejały a teraz nie ma nic zepsutego...

tomi382    98

Kleje szeroką przeźroczystą lub brązową :) trzyma jakoś a od deszczu ;ubi się odkleić ale rzadko kleimy

Marrus    0

A jest jakaś która ma super mocny klej ? U nas nie ma żadnego sklepu typu agroma , wiem że to dziwne tym bardziej że teren rolniczy u nas w powiecie obejmuje 60% powierzchni ...

Przekeeeek    5

ja zaklejałem kiedyś przezroczystą taśmą naprawczą firmy Marma, ale słabo się trzymała i potrafiła już po miesiącu się odkleić. teraz używam taśmy z CanAgri. Rolka o wymiarach 10cm na 10 m. kosztuje ponad 20 zeta, ale jest na prawdę dobra. klei nawet nieco wilgotną folię i nie odkleja się. kleję nią zarówno bele sianokiszonki jak i folię na pryzmie z QQ. Polecam wszstkim

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pawel89pl
      Witam . Od jakiegoś czasu zastanawiam się na stworzeniem budynku w którym można przechowywać zarówno płody rolne jak i maszyny rolnicze .  Interesuje mnie hala o wymiarach mniej więcej 12 na 20 metrów . Teraz tak na rynku jest dość  duża rozbieżność cen . Hala  blaszana w ogłoszeniach wychodzi około 50tys zł a hala z  konstrukcji stalowej to już koszt około 70-80tys  . Czy ktoś coś doradzi ?  Z góry dzięki za pomoc
    • Przez thor1984
      Przymierzam się na wiosnę do remontu stodoły który polegał by na wymianie pokrycia i więźby dachowej bez żadnych zmian konstrukcyjnych ale chciałbym to zrobić legalnie i zastanawiam się czy na taki zakres prac wystarczy zgłoszenie czy potrzebne będzie pozwolenie na budowę? Druga kwestia jest taka, że stodoła ma około 40 lat i była stawiana bez jakichkolwiek papierów i pozwoleń więc nie wiem czy da się to w ogóle zrobić legalnie. Może ktoś miał podobną sytuację? Przecież nie pójdę do urzędu i nie powiem jak wygląda sytuacja, że chcę remontować jakby nie patrzeć samowolę budowlaną.
    • Przez chillout89
      Witam, czy ktoś posiada wagę samochodowa na swój własny użytek. Czy warto jest zainwestować w np. wagę osiową i czy jest wystarczająco dokładna?
    • Przez Funn
      Witam mam zamiar stawiać oborę na krowy mleczne na Ok. 110 sztuk i mam takie pytanie wiadomo ze trzeba pytać sąsiadów o zezwolenie na budowę i pytanie jest do ilu metrów mam ich pytać ? Jak mam sąsiada około 300-400 metrów od miejsca budowy to może mieć jakieś ale ?
    • Przez mlodyrolnik23
      WITAM MAM PYTANIE ODNOŚNIE ZMIAN PROJEKTU BUDOWY OBORY KTÓRĄ JEST JUŻ W POŁOWIE WYBUDOWANA SYTUACJA WYGLĄDA TAK TATA WYBUDOWAŁ NOWĄ OBORE NA TRZODE CHLEWNA JEDNAK Z PEWNYCH PRZYCZYN ZOSTAŁA ONA WYBUDOWANA DOKŁADNIE W POŁOWIE CHODZI MI O TO ŻE OD FUDAMENTU PO SAM DACH W 50 PROCENTACH A W 50 NAWET FUNDAMENTU JESZCZE NIE MA TERAZ TĄ DZIAŁKĘ Z TĄ OBORA CHCĄ PRZEPISAĆ NA MNIE A DOM NA SIOSTRE JEDNAK DZIELĄC AREAL NA PÓŁ I BUDUJĄC OBORE TAK JAK W PROJEKCIE UNIEMOZLIWIAM SOBIE DOJAZD NA POLA I TERAZ PYTANIE CZY MOGĘ EWENTUALNIE TATA ZMIENIC PLAN TEJ OBORY TAK OBY TA NIEWYBUDOWANA CZEŚĆ WYBUDOWAĆ NA DŁUGOŚĆ A NIE SZEROKOŚĆ DZIAŁKI PRZYPOMINAM ŻE NIE MA ŻADNYCH FUNDAMENTÓW JESZCZE W TEJ CZĘŚCI NIEWYBUDOWANEJ DRUGIE PYTANIE JEST TAKIE ZE OD ZNAJOMEGO USLYSZALEM ZE ISTNIEJE MOZLIWOSC PRZENIESIENIA BUDYNKU lub PRZESUNIECIA BUDYNKU STAD TE PYTANIE PONIEWAZ JEST JESZCZE JEDNA OBORA KTORA PODCZAS NAWALNIC ZOSTALA ZNISZCZONA OBORA TA BYLA GLINIANA I TERAZ CZY MOGE JA ODBUDOWAC W INNYM MIEJSCU PONIEWAZ ZAWADZA MI ONA PRZY BUDOWIE DOMU I MUSIAL BYM JA CALKOWICIE WYKASOWAC Z PAPIEROW A JESLI JEST MOZLIWOAC PRZENIESIENIA BUDYNKU TO WARTO Z NIEGO SKORZYSTAC BO POZWOLENIA NA BUDOWE TAK DUZYCH BUDYNKÓW MOGĘ JUŻ NIE DOSTAĆ  TROCHE TO ZAGMATWANE ALE TO PRZEZ PODZIAL GOSPODARSTWA POZDRAWIAM I LICZE NA ZROZUMIENIE DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI