Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiu12

Tur do Zetor 8011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
krzysiu12    4

Witam jakiego tura polecilibyście mi to tego ciągnika? myslalem o turze z Sipmy ale nie wiem czy to dobry wybór?

Co wy o tym myslicie?

lukasz345    0

Fabrycznie przewidziany jest Tur 5 gdyz jest to odpowiednik c-385 a to prawie to samo co Z8011. Tur Sipmy przeciaza moim zdaniem przod i bez napedu troche slabo to widze chyba ze z 1000kg na tyl zawiesisz, no i zalezy na jakim terenie chcesz pracowac.

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej78    40

stanowczo odradzam kupno tura do wszystkich zetorów bez napędu po prostu nie wytrzymuje miękkie przednie zawieszenie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rafnas190
      Witam,
      Zwracam się z pytaniem do użytkowników forum czy w Waszym gospodarstwach jest zapotrzebowanie na takie urządzenie jak waga do ładowacza lub ładowarki aby można było ważyć materiały przewożone ładowaczem/ładowarką, np. pasza dla zwierząt itp. dokładność ważenia +/- 25kg proszę o opinie w tym temacie. Oczywiście cena w okolicach 5-6 tyś zł.  
    • Przez farmer_89
      Witam, rozgladam sie za ladowaczem czolowym do zetora proximy 90 pomozecie jaki wybrac? patrze te tansze typy solid badz metal technic czy sa one dobre? bedzie uzywany na 20 ha i 30 sztuk bydla i czy wszystkie maja rame pod spdem montowane do tylu ciagnika bo slyszalem ze niektore maja mocowanie tylko do tylu i co zauwazylem to maja dżojstik do sterowanie na błotniku a niektóre przy kierownicy które rozwiązanie jest wygodniejesze?
    • Przez LubieRolnictwo1993
      Może ktoś wie dlaczego linki od Joysticka do rozdzielacza nie chcą się ruszać mianowicie podłączyłem wszystko dobrze i nie da się ruszać dopiero przy użyciu siły minimalnie się ruszają co może być nie tak ? Może być coś w rozdzielaczu zatarte czy to raczej linkii ? Ps. Ładowacz czołowy nie jest nowy .
    • Przez Samiec
      Witam,

chcę kupić chytak do bel. Mam TUR-8 Pol-mot na zetorze Forterra 11441. Chwytaków na allegro jest wiele. Zastanawia mnie, że są do wyboru jedno i dwu siłownikowe. Przypuszczam ,że przy dwu siłownikowym łapy nie rozchodzą się równomiernie, a co za tym idzie precyzyjna praca i odpowiednie ustawianie będzie utrudnione.
      Jakie są wasze doświadczenia? Jakie gdzie kupiliście chwytak?

Ten chwytak jest najbliżej mnie do kupienia, ale zastanawiam się co ze siłownikami?
      http://www.strzoda.pl/nowe-maszyny-rolnicze/chwytak-do-bel-30.html

Dzięki za odpowiedzi.
    • Przez ghanew
      Głównie problem mam w tym że nie wiem na czym polega przycisk w yoisticku na 3 sekcje no bo mam tura na 3 sekcje i mam zamiar do rozdzielacza dołączyć yoistick no ale jest tak że yoistck ma - pierwsza sekcja lewo prawo - druga sekcja przód tył - 3 sekcja elektrozawór na przycisku <<<< no i pytanie jak to działa ten elektrozawór i jak go używać

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.