Zaloguj się, aby obserwować  
wiilow

problem z prasą z224- zdjęcia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wiilow    0

Witam szanownych kolegów.

Posiadam prasę Z-224.Problem polega na tym, że na tarczy napędzającej supłacz zębatka supłacza wyciera rowek. Tarczę wymieniłem na nową a po ok 2h pracy był już rowek ok 3mm jak na zdjęciach. Dzieje się to na prawym aparacie był on wymieniony na nowy 2 lata temu. Lewa tarcza jest gładziutka. Może ktoś już miał podobny problem. Proszę o pomoc

post-14958-0-03171600-1309299354_thumb.jpg

post-14958-0-09376100-1309299379_thumb.jpg

post-14958-0-67675300-1309299397_thumb.jpg

saherb    36

Skoro wymieniałeś tarczę to zapomniałeś umieścić podkładkę dystansową (ilość wg potrzeb) na osi. Jeśli nic złego się nie dzieje, a aparat dobrze wiąże to nic nie rób. Części same się dotrą i będzie gitara.

hopper5    68

Też miałem taki problem.Kupiłem nowy supłacz i założyłem starą tarcze napędzającą supłacz już troche wytartą, nowa zębatka supłacza wytarła jeszcze bardziej zwiększył się luz między nimi i ją obróciło co spowodowało pęknięcie tarczy.Kupiłem nową(110zł original)oraz podkładki dystansowe.Ustawiłem min luz i jest ok

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomek9514
      Mógłby mi ktoś wytłumaczyć fenomen tej prasy i dlaczego jest taka droga? 
    • Przez luqasz17
      czy może mi ktoś doradzić czy c 330 może pracować z prasą jeśli tak to jaką. dziki za pomoc
    • Przez adam2812
      Cześć
      Ostatnio zacząłem wybierać słomę ze stodoły i dosłownie w co 2 kostce jest jakby przecięty sznurek (są już pęknięte przed podniesieniem, postrzelały same od żniw).
      Nie wygląda to jak gryzonie bo pęknięcie wygląda jak by ktoś nożem rozciął sznurek na kostce. W tym sezonie używałem sznurka bezalin 1600m champion 2500tex, nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu.
      Może za taki stan odpowiadać wadliwa partia sznurka? A może w prasie szukać przyczyny?
      Potrzebuję pomocy bo ten bałagan trzeba z powrotem sprasować.
    • Przez seba25
      Witam ma pytanie jak do giąć dźwignię nożową żeby stykała się z palcem supłacza może ma ktoś jakiś patent jak to zrobić żeby czegoś nie uszkodzić bo nie mogłem jej przygiać więc po puściłem palec ale to nie jest to co powinno być z góry dzięki za jakieś podpowiedzi.
    • Przez MarcinPoj1
      Witam.Mam problem odnośnie prasy claas markant 50 która nie przekłada sznurka.Miał może ktoś taki problem i wie w czym może leżeć przyczyna? W tamtym sezonie nie było problemów a w tym niestety daje popalić. Sytuacja wygląda tak jak na grafikach.Pozdrawiam.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj