Skocz do zawartości
konopek00

Jak podajecie kiszonke

Polecane posty

konopek00    0

witam. mam takie nietypowe pytanie skierowane do dużych gospodarstw. Czym wy rozdrabniacie kiszonkę po przewiezieniu do obory ręcznie czy za pomocą rozdrabniaczy (jakich) . Z góry dzięki

Ursus c-360
Ursus c-330
Bizon Z056

atomik    145

a konkretniej to o co Ci chodzi bo z tego pytania to nic nie wynika ...

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

konopek00    0

chodzi o to jak ja podajecie krową no bo chyba nie przywozicie kiszonki i dajecie im w takim klocy. Chodzi o to jak ją podajecie

Ursus c-360
Ursus c-330
Bizon Z056

Wiadomość z agroFakt.pl

Pawel253    0

Duże gospodarstwa hodowlane podają kiszonkę samojezdnymi wozami paszowymi, wozami paszowymi do ciągnika lub paszociągiem.

konopek00    0

a wy podajecie wytłok ??

A liscie buraczane ?

Edytowano przez konopek00

Ursus c-360
Ursus c-330
Bizon Z056

atomik    145

ja przywoże wycinakiem a w oborze taczką rozworzę

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

milanreal1    291

a wy podajecie wytłok ??

A liscie buraczane ?

A liści buraczanych nie warto dawać, już lepszy z nich nawóz niż pasza.

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Karolt    0

Ja przywoze kostki na stół paszowy i widełkami podgarniam ale w przyszłosci mysle kupic wóz paszowy

karol012011    1

ładujesz kiszonke z kuku i trawy do paszowozu do tego pare zodzaji śruty to wszystko mieszasz ok 10min. i rozdajesz dla krów lub byków i po głopocie .Widać że autor niema pojęcia o paszowozach ;)

ChudyxD    16

ładujesz kiszonke z kuku i trawy do paszowozu do tego pare zodzaji śruty to wszystko mieszasz ok 10min. i rozdajesz dla krów lub byków i po głopocie .Widać że autor niema pojęcia o paszowozach ;)

Ty się nie dziw jak to pewnie jakiś dziadek czy kto kolwiek. Pewnie nawet nie wie co to inseminacja xD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafffffff
      Jakie zbiorniki(schladzlniki) waszym zdaniem sa najlepsze tzn firma, czy plaskie okragle sa lepsze od wysokich okraglych(tempo schladzania), najczestsze awarie, czy warto kupic starsze zbiornik czy nowe,itd.....co komu przyjdzie na mysl z uzytkowaniem zbiornikow:)pozdrawiam
    • Przez sawyer23
      Witam.Czy w wiacie bez pozwolenia do 50m2 moge hodowac bydło?
    • Przez boa631
      Hej mam zamiar przerobic byczki z uwieziowki na kojce luzem na glebokiej.  Powiedzcie mi czy wymiar kojca 6.4 m na 4 m da rade pomiescic 10 duzych bykow do konca opasu czy musi byc wiekszy. A jakie wy macie wielkosci i ile sztuk doroslych tam sie miesci. Prosze o podpowiedzi. Wiem ile m2 powinno byc ale nigdzie nie moge znaleźć jaka jest szerokosc dla jednego opasa przy korycie paszowym.
    • Przez krisz98
      Witam, chciałbym się doradzić w sprawie założenia małego gospodarstwa. Chcą hodować bydło rasy hereford. Mam 5 ha łąki, chce zrobić wiatę, łąkę ogrodzić siatką, siano i kiszonkę będę robił sam z łąk brata, który ich nie użytkuje. Chce kupić dwie krowy z cielakami, czy powie mi ktoś jak jest z dopłatami nigdy wcześniej nie korzystałem z żadnych środków. Te krowy to będzie tylko taki dodatek, ponieważ pracuję.  
    • Przez keynam
      Właśnie od wiosny zamierzam stawiać oborę wolnostanowiskową i zastanawiam się nad wyborem hali udojowej jakie polecacie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.