Skocz do zawartości
skok

cyklop

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cyklop
skok    0

Witam

Jaki morze byc powód że cyklop wolno się obraca reszta funkcji ok pompa jest nowa i rozdzielacz a on nadal wolno chodzi

Johny66    2

W cyklopie są dławiki i być może to wywal go to zobaczysz jak szybko będzie obracał.

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    62

miałem podobnie na szczęście na raty (awarie a przez to i koszty) ;)

więc jeśli ramię w raz z łychą dobrze chodzi a tylko obrót razem z łapami słabo to sprawdź dzielnik strumienia pod rozdzielaczami jest albo może rozdzielacz (ja wymieniłem dzielnik a potem rozdzielacz na zwykły bo miałem z zaworem )

Sadek    446

Pod pomostem masz złączone dławikiem rurki od obrotu, rozbierz podłóż podkładki pod sprężynkę i powinno pomóc (u mnie pomogło), nie wyrzucaj dławika bo cyklop będzie nie do opanowania (będzie szarpał) dławik odpowiada za płynność.

skok    0

To znaczy że nie muszę nic rozbierać tylko odkręcić tą śrubę z sprężyną włożyć podkładkę i skręcić dobrze zrozumiałem ????

Sadek    446

Dobrze, tylko nie wiem czy o tym samym elemencie myślimy ten element wygląda podobnie jak litera "H" łączy obie rurki od obrotu (czwórnik).

Sadek    446

Pod podłogą na wysokości schodka (prześledź rurki od siłowników obrotu do rozdzielacza).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się