Skocz do zawartości
maciek31

przypalone buraki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
racic    0

witam.prosze pomóżcie.przypaliłem buraki.czym moge je ratować?

czym :blink:

maciek31    0

czym :blink:

dałem 2l goltixu i 1,5 betanalu 3 dawka mimo że aparat był myty to boje sie czy nie zostało coś z pszenicy herbicyd help tribi

Wiadomość z agroFakt.pl

racic    0

dałem 2l goltixu i 1,5 betanalu 3 dawka mimo że aparat był myty to boje sie czy nie zostało coś z pszenicy herbicyd help tribi

sporo tego o której pryskałeś jeżeli w południe to burak odczuje :mellow:

szpeniek26    4

Ja dawałem 2 litry goltixu, tylko że litr betanalu i po burakach nic złego nie widziałem

ovi    34

kolego teź miałem kturegoś roku taki problem. W opryskiwaczu miałem troche oprysku na zborze(myślałem że to na buraki). Uzupełniłemw wodą i opryskie i opryskałem. Po kilku dniach liście zaczoły żułknąć i dopiero sie zorientowałem . Jest oprysk ktury łagodzi takie skutki przedawkowania(uodparnia również na przymrozki). W tej chwili nie moge przypomnieć sobie jego nazwy ale po dwukrotnym jego zastosowaniu niekture bulwy dochodziły do 20kg i były wielkośći wiadra.

maciek31    0

liście poskrecały sie i schną obrzeża.czy może czymś je wzmocnić,bo boje sie że uschną

Camry    8

Pryśnij je Asahi

w zupełności popieram, powinno pomóc chyba ,że zbyt bardzo są zniszczone to nie oczekuj cudu,ja przypaliłem kemironem ,moje buraczki teraz stoją jak wojsko wyprostowane z lekka białawymi listkami ,ale już wszystko wraca do normy ;)

maciek31    0

w zupełności popieram, powinno pomóc chyba ,że zbyt bardzo są zniszczone to nie oczekuj cudu,ja przypaliłem kemironem ,moje buraczki teraz stoją jak wojsko wyprostowane z lekka białawymi listkami ,ale już wszystko wraca do normy ;)

chyba tak zrobie,dodam może jeszcze jakąś odżywke albo siarczan.wielkie dzięki.

maciek31    0

ale jeżeli na 4 dzień od oprysku rozłożyły sie to jest szansa że po asahi się podniosą jak myślicie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się