Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
raf21

belarus nowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
raf21    0
Napisano (edytowany)

witam was mam do was pare pytan własnie kupiłem nowego belarusa 820 powiedzcie mi jaka powinna byc temperatura w cieczy{płynu w chłodnicy ?? nastepne czy wiecie jaki płyn wlać do wspomagania i gdzie sie znajduje zbiornik do tego ??? .,.,. Czy ten model 820 ma hamulce na powietrze bo ja nic nie kreciłemtam a od kiedy nim jezdze i hamuje to syczy jak by to hamował na powietrze?... Pomóżcie bo nie wiem co i jak a mam go zaledwie 3 dni POZDRAWIAM

Edytowano przez raf21

UrsusCzesio    303

powinna być temp jak w każdym innym dieslu chyba te 60 stopni i można zaczynać ciężką prace. Syczy ci bo sprężarka włączona jest hamując uruchamiasz układ pneumatyczny do przyczepy dlatego tak robi. Instrukcje do reki polecam

SZYMANOX    376

Temperatura powinna być max 95-100 stopni.Syczy bo masz włączoną spręrzarkę,[przy sprężarce jest take pokrętło ,przekręć je w kierunku przeciwnym do wskazówk zegara jeśli dobrze pamiętam.W wspomaganiu jest boxol zapewne

:D

Wiadomość z agroFakt.pl

raf21    0
Napisano (edytowany)

no własnie umie dochodzi do 95 i potem spada do 80 z dalej idzie do 95 tak mysle ze wtedy otwiera sie termostat i sapad temperatura czy Tak powinni napewno by c powiem ze docieram go dopiero ma 3mth

Edytowano przez raf21

SZYMANOX    376

a nie masz przypadkiem kurtyny zasłoniętej na chłodnicy ?Człowieku poczytaj instrukcje tam jest wszystko opisane krok po kroku .Jak nie przeczytasz tego to ten traktor ci długo nie po służy... ;)

piotrb14    186

u mnie tmp w 1025 oscyluje w granicach 85-90oC. ale ja mam tz. wymiennik ciepła przy filtrze oleju zamiast rurek przy chłodnicy. Sprawdź koniecznie tak jak mówią koledzy wyżej czy nie masz zasłoniętej chłodnicy.

raf21    0

DZieki koledzy jednak była do połowy zasunieta chłodnica dzieki wielkie

Rolnikix    4

I nie wlewaj sam żadnego płynu! Przecież chyba masz go na gwarancji? Jeśli gdzieś czegoś brakuje to zgłoś to aby gwarancja przypadkiem nie przepadała...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować