Skocz do zawartości
Rammstein

Kurs na konbajn

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
kurs
Rammstein    0

Witam. Chcę zrobić uprawnienia na kombajn do buraków typu: Ropa albo Holmer, tylko nie wiem gdzie można takie coś zrobić i ile by ten kurs kosztował, może mi ktoś pomoże.

Grabcio    23

Ale o jakie uprawnienia Ci chodzi? Jeśli myślisz o uprawnieniach na jazdę po drogach publicznych to wystarczy Ci prawo jazdy kat. B/C/D lub T bo te kombajny to pojazdy wolnobieżne. A jeśli myślisz o kursie na obsługę i eksploatację tej maszyny to nie wiem gdzie takie coś można zdobyć i czy można zdobyć.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

wojtal24    251

do poruszania się prowadzenia maszyn rolniczych wolnobieżnych typu kombajn zbożowy itp są potrzebne specjalne uwapnienia warunek że musisz mieć prawo jazdy ja np kurs kombajnisty robiłem u siebie w technikum 15 lat temu nie wiem jak jest dziś twn kategoria M. Najlepiej zapytać w jakiejś szkole rolniczo-mechanicznej lub w LOK

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Bartek72511    44

Nie prawda kolego, do jazdy np kombajnem zbożowym i podobnymi po drodze publicznej wystarczy Ci prawo jazdy kategorii T. Uprawnienia są potrzebne aby pracować kombajnem na polu, a głównie są potrzebne w razie wypadku na polu, bo pierwsze co sprawdzają to właśnie uprawnienia. Jeśli chodzi o drogi publiczne to zwykłe prawo jazdy wystarczy. Tak mi powiedział znajomy policjant.

• Like 1

wojtek93    3

Niedawno robiłem kurs na kombajn i facet który to prowadził mówił nam że nie ma kursów na kombajny buraczane.

PK007    14

Ile kosztuje taki kurs na kombajn i gdzie go można zrobić?

wojtek93    3

Ja go robiłem w szkole w której się ucze. płaciłem 400zl

Rammstein    0

aha... no ja mam prawo jazdy kat. B i T i jestem w trakcie robienia kursu na kombajn zbożowy ale nie wiem czy ten kurs dotyczy również kombajnu buraczanego ... Wiem że jest oddzielny kurs na kombajn do groszku.

Krzyshad    2

Są potrzebne kursy na kombajn buraczany. Mnie akurat wysłała moja firma. Można je zrobić w ROPA (Błonie) koło Wrocławie i w HOLMERZE w Środzie Śląskiej

Gdzie w woj. Lubelskim można zrobić uprawnienia na kombajn buraczany ? jaka cena ? czy na kombajn i doczyszczarke są osobne kursy czy jeden ogólny ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adaskooo96
      Witam . mam problem z sortownikiem mianowicie gdy założę sita dół 35 góra 45 dolne sito się zatyka . próbowałem już ustawiać sortownik pod większym kątem i dalej to samo . macie panowie jakieś porady co mogę jeszcze zrobić ? 🤔
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkich. Mam takie pytanie. Próbował ktoś przerobić bolka żeby nie gubił tak ziemniaków? U mnie strasznie uciekają na tym wałku od chwastów jak złapie się jakiś łęt albo coś. I jeszcze te dwa zgarniacze ciągle podnoszą się do góry... Dzisiaj cały dzień wybierałem kamienia i myślałem o tym ale nic mądrego nie wymyśliłem...
    • Przez piotr_79
      Witam,
      proszę o pomoc szczególna prośba do osób które używały/używają te modele (ja tylko anna i bolko)
      Który kombajn jest lepszy LK 650 czy SL750 chcę zmienic obecny kombajn na jeden z tych modeli.
      Chyba że macie jakieś inne propozycje w tej półce.
      Jeśli można 2-3 zdania komentarza dlaczego taki model wg Was jest lepszy.
    • Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
    • Przez GangstaRapShit
      Cześć,
      mam takie pytanie, gdzie można dostać metalowy przewód od hydrauliki do kombajnu ziemniaczanego Anna Z644. Chodzi o przewód idący do siłownika od podnoszenia lemiesza. Olej leci spod nakrętki przy siłowniku, do tego jest w nim też dziura w innym miejscu. Nie mogę znaleźć tej części w internecie. Można to gdzieś dostać czy trzeba będzie coś kombinować z dorabianiem? Z góry dzięki i pozdrawiam  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.