Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gladiator

zetor problem z wom

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Gladiator    110

Witam mam mały problem w zetorze 7711 z wom, chodzi oto ze jak go włączę pochodzi chwile i zaraz samo się wyłącza nawet jak ma lekko kręcić, dźwigienka sama się przestawia do dołu. Doradźcie coś

damiandcba    0

Co??? Co za mocno się kręci?? Jak będzie wolniej jak już chcesz pomóc to doradź. A dobrze dajesz tą dźwigienke?? Bo tam jest pozycja aby byłą pompa i WOM oraz sam WOM Na którą ustawiasz??

Wiadomość z agroFakt.pl

Gladiator    110

Co??? Co za mocno się kręci?? Jak będzie wolniej jak już chcesz pomóc to doradź. A dobrze dajesz tą dźwigienke?? Bo tam jest pozycja aby byłą pompa i WOM oraz sam WOM Na którą ustawiasz??

Na sam wom

sebe1033    83

nie ma sam wom

1-pompa

2-pompa +WOM

3-N

4-WOM zależny

Dobrze ustawiasz dźwignie bo mnie czasem się zdarzy że nie wrzucę dokładnie i wyskoczy ;) A dźwignia nie lata może bezpiecznik nie trzyma

Gladiator    110

nie ma sam wom

1-pompa

2-pompa +WOM

3-N

4-WOM zależny

Dobrze ustawiasz dźwignie bo mnie czasem się zdarzy że nie wrzucę dokładnie i wyskoczy ;) A dźwignia nie lata może bezpiecznik nie trzyma

sory pomyliłem się chodziło mi o pompę z womem a dźwignia jest normalnie nie ma żadnego luzu w tej pozycji

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.