Skocz do zawartości

Polecane posty

solek01    30

kostka bedzie lepsza bo plyte latwiej zlamac, szczegolnie jak podloze bedzie slabo utwardzona i kostka inaczej pracuje np na mrozach

Wiadomość z agroFakt.pl

Karolt    0

polecam kostke jest wytrzymała tylko plac pod nią musi byc dobrze utwardzony a pod płyty nikoniecznie

ml78    1

Hmm pytanie: jaką kostkę lub jakie płyty... gdzie mają być układane, co ma po tym jeżdzić, z jaką częstotliwością i ile PLN jest do wydania. Każda z opcji ma wady i zalety. Potrzebne są dokładniejsze wiadomości aby określić co jest w twojej sytuacji najlepszym rozwiązaniem.

piotr8978    0

Układana ma to być na podórku i drodze dojazdowej i ogulnie na całym obeśćiu koszt max to 300000 i będą po tym jeżdzic maszyny rolnicze :)

ml78    1

Proponuję kostkę brukową łatwa w układaniu,wytrzymała, w razie awarii łatwa w demontażu stosując kostkę drogową gr. 8 cm będzie Ci służyć długie lata. Cena m2 jest różna w zależności od producenta a rodzajów kostek też jest wiele do wyboru do koloru... przesyłam link z przykładowym cennikiem http://www.betonowa-kostka.pl/stal2.php

tomek73    190

A ile metrów. Kostka granitowa trochę kosztuję. Betonowa dużo tańsza. Granitową 10 może zrobisz po 120 zł za metr.

Edytowano przez tomek73

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateusznow
      Witam,
      Szukam budynku na halę do produkcji pelletu ze słomy myślałem żeby postawić halę łukową stalową ocieplaną pianką natryskową 20x11m z bramą przesuwną. W hali miałbym całą linie troche miejsca na palety z pelletem i wózek widłowy. Czy taka hala wystarczy? A na słomę myślałem postawić niedaleko hale 30x10m bez żadnej bramy, sucha słoma była by w zimę ale w normalne stogi też bym układał. Hala lekka a na niej plandeka. Co myślicie o tym?
    • Przez pedro2
      Witam.

Tak jak w temacie, mam zamiar budować oborę i nie wiem jak zrobić szambo. Kolega podsunął mi pomysł żeby murować ściany w ziemi z bloczka betonowego, do zaprawy dać plastyfikator i na koniec izolbet od środka i teraz pytanie czy przepisy na to pozwalają?? Czy jest ściśle określony sposób wykonania i materiały?? Najlepiej by było zrobić z betonu, ale jest z tym bardzo dużo roboty (szalowanie z dwóch stron)
      Czy może wkopać gotowe zbiorniki, albo kręgi??
      I jeszcze jedno pytanie jaka pojemność na 33-35 DJP?? 80 tyś wystarczy?? Obora będzie uwięziowa na płytkiej ściółce...

Proszę o porady
    • Przez Bartekj1994
      Witam. Chciałbym wiosną dostawić do obory drugą. Tzn postawić jedną scianę i przedłużyć dach. Mam nadzieję że jasno piszę. Długość obory to 20. Myślę że pomieszczę tam 18 stanowisk. Jaką szerokość radzicie zrobić tak zeby wszedł ciągnik i Jaki byłby koszt takiej obory.
    • Przez krone125
      A więc dodaje temat jeszcze raz ponieważ czekam na wasze opinie mam placu kawałek za oborą 13 metrów szerokości i płytę obornikową obok ,zdjecia placu w galerii a do tematu dokładam foty tej wiaty która chciałbym postawić,aha i czy przy tylu metrach szerokości dało by radę zrobić na dwa rzędy stanowisk?prosiłbym o wasze opinie.Więc piszcie swoje opinie i komentarze

• Przez Jakub5080
      Mam stary chlew o dł. 40 metrów szer 11m. kiedyś stały świnie a teraz będą stać bydlaki i nie wiem czy opłaca się kupować drabinę paszową czy przyspawać do słupów które tam stoją dwie rury pod którymi cielaki wysadzały by łby.