Skocz do zawartości
Korneliusz

insyminacja loch

Polecane posty

Korneliusz    0

Witajcie! Mam mały problem pomyliłem się loszkami i dałem porcje nasienia loszce która jest już miesiąc w "ciąży" co mam teraz zrobić utraci prosiaki???

martinezo    16

można wiedzieć jak to zrobiłeś?? chyba musiała mieć ruję, jeśli tak to chyba nie była w ciąży??

Wiadomość z agroFakt.pl

lotnik    0

nie wiem na sto procent,ale chyba nic nie powinno sie stac,choc mozliwe jest ze moze byc poronienie obserwuj ja...

Sadek    450

Jak nie masz 18 lat nie czytaj !!!!!

Koledzy tak z życia czy kobieta będąca w ciąży nie może uprawiać seksu ????

Nic nie może się stać, tylko widać że kolega inseminację robi na sztukę.

Edytowano przez Sadek

Nikita_Bennet    100
Witajcie! Mam mały problem pomyliłem się loszkami i dałem porcje nasienia loszce która jest już miesiąc w "ciąży" co mam teraz zrobić utraci prosiaki???
pytasz serio?

myślałem że nic mnie już dziś nie rozbawi :D

90daniel    14

witam, inseminacja to dla mnie nowy temat, chodz dużo o tym czytałem itp lecz nie praktykowałem. Chciałem zaprosić kilka konkretnie 5 sztuk na raz ale problem w tym że każda będzie miała inaczej ruję. A wiec pytanie następujące czy są jakieś środki farmokologiczne mogące wywołać ruję ?

lukaczmarek    265

możesz podać pg600 lub podobne pisałem o tym w jakimś temacie ale na 100% nie będziesz miał rui równocześnie do wszystkich. jeśli chcesz je zsynchronizować razem to najpierw podawaj regumate przez 18 dni potem pg600 i ruja powinna być.

nikolas29    168

Jak nie masz 18 lat nie czytaj !!!!!

Koledzy tak z życia czy kobieta będąca w ciąży nie może uprawiać seksu ????

Nic nie może się stać, tylko widać że kolega inseminację robi na sztukę.

dopiero moze uprawiac :lol: :P:D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kopokop
      Witam mam taki pytanie jak myślicie przez ile czasu w Polsce  będzie jeszcze pomór świń.Proszę o  komentarze i wiele odpowiedzi.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez jan2130
      Witam pomuszcie co mam zrobic juz niemam sił az strach wejsc do szopy cholery obgryzaja sobie uszy i to tylko jeden skojec jest ich tam 50 juz prubowałem wszystkiego pryskałem je takim sprejem zapachowym zucałem i plastkowe butelki sypałem proszek na uspokojenie do pasz i nic :angry:
    • Przez Gospodar55
      Witam mam na oku 2 chlewnie do dzierżawy jedna 500 m2 a druga 1900m2 i mam pytanie jak wygląda kontrakt na świnie z różnych firm.Mogł by ktoś opisać jak to wygląda,ile dostajecie za sztuke i czy można wziąć kontrakt że oni dają paszę i weterynarza,jaki rodzaj podłoża czy można wziąc głęboką ściółke?
    • Przez keeway
      Witam kupie male prosieta w rozsądnej cenie woj maloposkie

• Przez karolcia06063
      Witam.Mam problem, kupiłam knura hodowlanego,ale nie "sprawuje się".Hodowca nie zamierza go wymienić,co mogę zrobić.Czy ktoś coś wie,albo miał taki problem.